Reklama

Smallville

Tajemnice Smallville

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 153
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nauczyła śmiać się z siebie

Jako przebojowa, nieustraszona, a przy tym piękna i inteligentna Lois Lane w "Tajemnicach Smallville" rozbawiała nas swoją nieporadnością i zaślepieniem. Mowa oczywiście o Erice Durance, którą możemy podziwiać w 10., finałowej serii przygód młodego Supermana. Dowiedzcie się, jakie ma plany po zakończeniu serialu.

Zanim w 2004 roku jej twarz stała się nowym ucieleśnieniem ukochanej Supermana w "Tajemnicach Smallville", zdążyła zagrać kilka epizodów w filmach i serialach. Jednak to rola Lois Lane, w którą wcielała się przez ostatnich siedem lat, przyniosła Erice Durance sławę, popularność i międzynarodową rozpoznawalność. Fani komiksowej adaptacji pokochali ją od pierwszego odcinka z jej udziałem, czyli premiery 4. sezonu.

Reklama

Twórcy od początku byli pewni, co do swojego wyboru. - Na przesłuchaniach pojawiało się wiele wspaniałych aktorek, ale pamiętam moment, w którym oglądaliśmy nagranie demo Erici. Każdy z nas zakrzyknął: to ona! Jest idealna! - wspomina Kelly Souders, producentka serialu.

Niezapomniany czas

Dziś, po zakończeniu serialu, 33-letnia gwiazda z radością wspomina pracę na planie. - Zawsze bardzo lubiłam sceny, w których Lois i Clark (Tom Welling) prowadzili śledztwo. Kiedy przekomarzali się, żartowali i wzajemnie wspierali. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Teraz sama oglądam niektóre odcinki, bo uwielbiam historie o Supermanie.

Podoba mi się to, że on jest ikoną. Lubię "Ligę Sprawiedliwości" i innych superbohaterów. Na przykład 200. odcinek, kiedy Clark rozmawia w windzie ze swoim super alter ego. To było fantastyczne, o czym powiedziałam Tomowi - przypomina aktorka i dodaje, że bardzo zżyła się z Lois.

- Nic bym w niej nie zmieniła. W zestawieniu z perfekcyjnym Supermanem, ona jest człowiekiem z krwi i kości. Myślę, że najsilniejszymi ludźmi są ci, którzy potrafią zrobić krok w tył i pozwalają innym błyszczeć. Są skałą i oparciem ze swoją nieustającą, bezwarunkową miłością i oddaniem. Clark nie mógłby ratować świata bez Lois, która w niego wierzy - przekonuje Durance.

W jednym z wywiadów Erica przyznała, że dzięki tej roli oswoiła się z faktem, że wszyscy popełniamy błędy. - Czasami zachowujemy się niemądrze. Nauczyłam się śmiać z siebie - powiedziała aktorka.

To dopiero początek!

Zdjęcia, do "Tajemnic..." zakończyły się wiosną br. Erica zrobiła sobie krótką przerwę od aktor stwa, by spędzić trochę czasu z rodziną.

Pod koniec września wróciła do telewizji i zagrała epizod w nowych "Aniołkach Charliego". Niedawno ujawniła, że zgodziła się zagrać jedną z głównych ról w kanadyjskim serialu medycznym "Saving Hope". Wcieli się w dr Alice Joy, błyskotliwą panią chirurg.

- Miałam szczęście, że mogłam tak długo grać w "Smallville". Teraz chcę rozwinąć skrzydła. Zgodziłam się zostać producentką serialu - powiedziała Durance.

nex

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Tajemnice Smallville | seriale | Erica Durance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje