Szpital New Amsterdam
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpital New Amsterdam 3": Trzeci sezon wkrótce na polskiej antenie! Jak potoczą się losy bohaterów?

W październiku po raz pierwszy na polskiej antenie zagości trzeci sezon serialu "Szpital New Amsterdam". Widzowie poznają kolejne losy sympatycznego Maksa Goodwina (Ryan Eggold) i jego ekipa, na którą w nowych odcinkach czeka wiele trudnych wyzwań.

Co zobaczymy w trzecim sezonie?

Czternaście nowych odcinków trzeciego sezonu, w bardzo dużym stopniu oparte jest na stale trwającej sytuacji epidemicznej i walce z COVID-19. Ekipie Maksa Goodwina przyjdzie się zmagać ze skutkami fali zakażeń koronawirusem i to w jego najcięższym stadium. Na ich drodze stanie także wyzwanie ratowania życia jednego z bohaterów serialu. Rozłąka z bliskimi i izolacja, jakiej będą musieli się poddać pracownicy szpitala, nie będzie ułatwiać im życia.

"Szpital New Amsterdam": Nowe twarze w trzecim sezonie

Podobnie jak w poprzednich dwóch sezonach nie zabraknie emocjonalnych wątków pokazujących siłę przyjaźni. Zobaczymy również nieustanną walkę Goodwina w naprawę systemu ochrony zdrowia. Będzie to dla niego szczególnie ważne, w sytuacji kiedy okaże się to istotne nie tylko wobec potrzebujących pacjentów, lecz także lekarzy z jego zespołu. Niezmiennie przez cały sezon będzie towarzyszyć również słynne hasło młodego dyrektora - "Jak mogę pomóc?".

Reklama

Do grona lekarzy "Szpitala New Amsterdam" dołączy doktor Lyn Malvo (Frances Turner). Będzie odpowiedzialna za oddział położniczy.

Zobacz też: "TUDUM": Światowe wydarzenie Netflix. Jest rozkład jazdy

"Szpital New Amsterdam": Kiedy i gdzie oglądać trzeci sezon?

Nowy sezon “Szpitala New Amsterdam" będzie można oglądać w każdą środę, od 13 października, o godzinie 22:00 na kanale FOX. Odcinki 1 i 2 sezonu można oglądać w FOX w każdą sobotę i niedzielę od godziny 11:00.

"Szpital New Amsterdam": Dramat medyczny inspirowany powieścią

"Szpital New Amsterdam" to adaptacja książki "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital" autorstwa Erica Manheimera. Ten kultowy dramat medyczny został wyprodukowany przez Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah i podbija serca widzów na całym świecie. Fabuła serialu skupia się na dr Maksie Goodwinie, dyrektorze medycznym, któremu zależy, aby szpitalowi przywrócić dawną świetność.

Zobacz więcej:

"The Walking Dead": Początek końca [recenzja]

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy