Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 458
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Szpital" świętuje 100. odcinek!

Na co dzień w serialu "Szpital" ratują ludzkie życie, leczą przeróżne schorzenia, opatrują rany i wspierają pacjentów w ich prywatnych bolączkach. Jednak w środę, 15 maja personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, którego pracę możemy podpatrywać na antenie TVN, świętował! Okazją ku temu była realizacja 100 odcinka serialu, który widzowie zobaczą jesienią.

"Szpital" gości na antenie TVN od lutego i zdążył już zgromadzić wierną widownię, która codziennie, od poniedziałku do piątku, śledzi zmagania lekarzy o zdrowie i życie pacjentów.

Reklama

Zagmatwane ludzkie losy i ciekawe zagadki medyczne prezentowane w serialu mocno trzymają w napięciu. Tym bardziej, że twórcy nie uciekają od trudnych i kontrowersyjnych tematów, takich jak przemoc wobec dzieci, gwałty na nieletnich, narkotyki, zdrady, powikłania po operacjach plastycznych i wiele, wiele innych.

Od niedawna również producenci zdecydowali się na nagrywanie epizodów specjalnych z udziałem celebrytów. Czym zaskoczą widzów w nowych odcinkach? Przekonamy się o tym już niebawem!

W środę, 15 maja na planie panowała prawdziwie odświętna atmosfera! A to wszystko za sprawą realizacji 100. odcinka serialu "Szpital". Z tej okazji na salę wjechał wyjątkowy "pacjent" - tort! Zabawnym wspomnieniom i życzeniom kolejnych 100 odcinków nie było końca! Zarówno twórcom, jak i aktorom życzymy tysięcy nowych odcinków i milionów widzów!

 

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Szpital (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama