Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Góral z krwi i kości

Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj Leśniewski z "Na Wspólnej", coraz częściej pokazuje się na małym ekranie. Jesienią wystąpi w serialu "Szpilki na Giewoncie". Sprawdź, w jakiej roli!

Tym razem aktor zagra Bartka - ratownika górskiego, który zawróci w głowie głównej bohaterce (Magdalena Schejbal). Czy aktor stanie się nowym amantem polskiego showbiznesu?

Reklama

Bartek to góral. Pochodzi z Zakopanego.

- Tak jak wszyscy mieszkańcy gór, tak i mój bohater czuje się dumny ze swojej kulturowej odrębności - tłumaczy Krzysztof Wieszczek. - Dlatego od czasu do czasu będzie mówił gwarą. Ponieważ sam góralem nie jestem, zostałem odpowiednio przeszkolony przez miejscowych.

Bartek pracuje jako ratownik górski. W ramach hobby grywa też w kapeli swojego wuja jako drugi skrzypek.

- Zarówno jako ratownik, jak i muzyk musiałem popisać się swoimi umiejętnościami aktorskimi, bo prywatnie nie zajmuję się ani jednym, ani drugim - przyznaje aktor.

Przystojny góral wpadnie w oko warszawiance Ewie Drawskiej, która zostanie "zesłana" do Zakopanego do pracy. Mimo że Ewa ma już narzeczonego (Marcin Rogacewicz), jej zainteresowanie ratownikiem górskim będzie rosło z dnia na dzień. Także Bartek zwróci uwagę na uroczą warszawiankę. Jednak czy związek dwóch różnych osobowości i żywiołów w ogóle wchodzi w grę?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje