Reklama

Szkoła

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 773
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szkoła": Nowy sezon, nowe dylematy dorastania

Szkoła to nie tylko miejsce, gdzie młodzież zdobywa wiedzę, ale przede wszystkim centrum życia towarzyskiego nastolatków. W czasie gdy kształtują się ich charaktery, w okresie nastoletniego buntu młodzież zmaga się z wieloma emocjami i problemami, które często mają wpływ na ich dalsze życie. O tym, jacy są i co im doskwiera, co fascynuje, a co martwi i jak w tym świecie odnajdują się dorośli zobaczymy w nowym sezonie serialu „Szkoła”.

Droga do dorosłości często jest wyboista i z wieloma zakrętami, ale każdy z nas kiedyś musiał ją przebyć.    

Reklama

I choć zmieniają się czasy, nastają różne mody i każdy człowiek jest inny, to potrzeby nastolatków pozostają takie same - pragnienie miłości, bezpieczeństwa, przynależności i akceptacji.

To wszystko ma ogromne znaczenie w procesie kształtowania charakterów młodych ludzi. To, co przeżywają i z czym zmagają się na co dzień, możemy podglądać dzięki serialowi "Szkoła".

Nowe odcinki, tak jak i dotychczasowe, z pewnością dostarczą widzom wielu pretekstów do szczerej rozmowy. Dowiemy się z nich m.in. do czego mogą doprowadzić surowe zakazy dorosłych, upartych w swoich przekonaniach i głuchych na argumenty dzieci.

Przekonamy się, jak wielkie znaczenie w życiu nastolatków ma poczucie, że rodzice chcą być częścią ich świata. Zobaczymy, jak świetnie sprawdza się układ, w którym nauczyciele i uczniowie nawzajem się inspirują. Poznamy historie nastolatków szukających wzorców do naśladowania,niekoniecznie tam, gdzie należy to robić.


A także tych, którzy pod wpływem emocji i strachu o mały włos popełniliby błąd, który nieodwracalnie zmieniłby ich życie...

Na szczęście uczniowie szkoły prowadzonej przez dyrektora Chlebowskiego mają obok siebie wspaniałych opiekunów i świetnych obserwatorów, którzy potrafią towarzyszyć im w drodze do dorosłości.

Już wiosną zobaczymy, jak wiele tajemnic kryją szkolne korytarze.

A dzięki młodym bohaterom "Szkoły" przypomnimy sobie, że błędy warto popełniać choćby po to, by móc się na nich uczyć i wyciągać wnioski.Dowiedz się więcej na temat: Szkoła (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje