Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5681
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej leniwego darmozjada!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Nadal możecie zagłosować na swoje ulubione postaci. Dziś przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Leniwe darmozjady.


Reklama

Wybierz największego wałkonia z twojego ulubionego serialu! W naszym rankingu nie ujęliśmy wszystkich serialowych próżniaków. Przedstawiamy wam subiektywne zestawienie leni, którzy całe dnie wylegują się na kanapie lub wynajdują sobie przeróżne nieprzydatne zajęcia, by usprawiedliwić swoje nieróbstwo!

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO BUMELANTA! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

Peggy Bundy ze "Świata według Bundych"

Samotna, niespełniona w małżeństwie, niedoceniona, szantażowana, zaniedbana, biedna, nieszczęśliwa, znerwicowana, wykorzystywana żona oraz matka dwojga dzieci, pozostawiona w domu na pastwę męża sadysty.

Wszyscy ciągle czegoś od niej chcą: jeśli nie obiadu, to utrzymywania porządku w domu czy czasem zrobienia prania. A ona "biedna" nie wie już w co ma ręce włożyć. Z tej rozterki tak jej się zawsze miesza i kręci w głowie, że musi usiąść na kanapie, przed telewizorem i odpocząć.

Kiedy już tam siada, zapomina troskach oglądając jedynie ulubione, wybrane programy telewizyjne. A telewizja na złość nadaje ciekawe pozycje od rana do wieczora. Kiedy mąż wychodzi do pracy, ona ma wreszcie czas na chwilę relaksu po przespanej nocy. W chwilę potem przyłażą dzieciaki ze szkoły i mąż wraca z pracy, i ciężka praca zaczyna się od nowa. Znów trzeba wyśmiać męża, który chce kolację, dzieci, które chcą nowe rzeczy do szkoły i dom, który aż prosi się o umycie podłogi...

Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich"

Ferdynand Kiepski  to "nierób i jełop", jak nazywa go Halina, żona kiepskiego męża. Ferdek całymi dniami, przesiadując przed telewizorem i popijając piwo, kombinuje "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić".

Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką. Ferdek ze swoimi kolegami od kieliszka prowadził już przeróżne biznesy: bił magistrów za pieniądze, hodował śpiewającą kapustę, był bioenergoterapeutą i jasnowidzem, kreatorem mody, produkował pizzę, otworzył supermarket i sex telefon...

Frank Gallagher z "Shameless"

Poznajcie Franka Gallaghera dumnego, "ciężko pracującego" ojca sześciorga mądrych i samodzielnych dzieciaków, którym... lepiej byłoby chyba bez niego.

Frank jest alkoholikiem, a odwiedzanie okolicznych barów i podziwianie dna kolejnych butelek zajmuje mu tak dużo czasu, że właściwie nie ma go już dla swojej rodziny. Wychowanie dzieci spadło więc na głowę najstarszej córki Fiony (Emmy Rossum)...

To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej leniwego darmozjada!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje