Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 7384
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te gwiazdy nie muszą bać się emerytury

Izabela Trojanowska jest jedną z największych polskich gwiazd. Utalentowana artystka nie zamierza przechodzić na emeryturę. "Czuję się dobrze, mam dużo energii, uprawiam sport, żyć nie umierać. Bo tak naprawdę, nie kalendarz stanowi o wieku, młodość czy starość to stan ducha" - wyznała w jednym z wywiadów. 

Reklama

Nawet pandemia jej niestraszna. Podobno w ostatnim czasie zarobiła nawet 300 tys. zł. Na jej zarobki składa się praca na planie serialu "Klan", jurorowanie w "The Voice Senior" oraz wydana w tym roku autobiografia.

Do grona aktorów, którzy nie mogą narzekać na swoje emerytury należy też Bogusław Linda. Gwiazdor nie tylko nadal gra w filmach oraz reklamach, ale razem z Maciejem Ślesickim jest założycielem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Za udział w swoich ostatnich projektach miał dostać około 400 tys. złotych. 

Jednym z najbardziej zapracowanych aktorów jest Jan Frycz. W samym 2020 pojawił się w aż ośmiu projektach. Na swoje premiery czekają kolejne filmy. Według doniesień "Super Expressu" te występy miały mu zapewnić aż 700 tys. złotych.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama