Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 7094
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te gwiazdy nie muszą bać się emerytury

Emerytury oraz zarobki to bardzo delikatny temat. Niemal zawsze budzi kontrowersje. Zwłaszcza gdy wypowiadają się osoby z pierwszych stron gazet. Część z nich znana jest z narzekania na niskie świadczenia. Okazuje się bowiem, że chociaż mogą liczyć na ogromne gaże za występy, to ich emerytury nie należą do największych. Są również tacy, którzy nie mają powodów do zmartwień.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele osób straciło swoje źródło utrzymania. Wśród nich są również artyści. O tych problemach głośno mówiły osoby z pierwszych stron gazet, również show-biznesowi emeryci. Jednak oni szczęśliwie mogą liczyć na inne źródła utrzymania.

Reklama

Chociaż Andrzej Grabowski mógłby już przejść na aktorską emeryturę, to nie zamierza odpoczywać. Niestraszny mu nawet lockdown. Aktor może liczyć na niezłe gaże za występy w reklamach. Niedawno wystąpił w spocie jednej z sieci komórkowych. Według informacji portalu Plotek.pl za jeden dzień zdjęciowy dostał 180 tys. złotych. 

"Pan Andrzej Grabowski jest ceniony przez branżę reklamową, bo z jednej strony ma opinię wybitnego aktora, grającego w filmach fabularnych u najlepszych reżyserów. Z drugiej zaś, cieszy się dużą rozpoznawalnością dzięki roli Ferdka Kiepskiego i udziałowi w komercyjnych programach jak "Taniec z gwiazdami". Poza tym jego nazwisko nie jest zużyte w reklamach, bo aktor nie przyjmuje wielu propozycji. To wszystko sprawia, że jego marka jest wysoko wyceniana" - powiedział w rozmowie z portalem jeden z przedstawicieli branży reklamowej. Andrzej Grabowski według doniesień jednego z tabloidów, jako juror "Tańca z gwiazdami" dostaje 18 tysięcy za odcinek programu.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje