Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5002
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Nowy sezon. Romans Halinki z Paździochem!

We Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnej serii "Świata według Kiepskich". Do obsady dołączył pies a na planie pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki! Ferdek w końcu znajdzie pracę. Będzie też bardzo gorąco - za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z ... Paździochem. Nowe odcinki reżyseruje Patrick Yoka, Emisja następnego sezonu planowana jest jesienią w Telewizji Polsat.


Reklama

Kiepscy wrócili na plan i znów będzie się wiele na nim działo. Do ich świata przybędą, prosto ze Szczecina, bliźniaczki! Demoniczne i jedyne prawdziwe. Na odpowiedź po co, widzowie muszą poczekać do jesieni.

W życiu Ferdka i Halinki szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie "na mieście" nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem... Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo - nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z Paździochem!

Na planie pojawiła się stała gwiazdorska obsada Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski, Bartosz Żukowski, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Zofia Czerwińska, Anna Ilczuk, Lech Dyblik, Bohdan Smoleń, Andrzej Gałła oraz aktorzy grający epizodyczne role, niektórzy kilka, jak Krzysztof Dracz. W tej serii wcieli się w... "Głupiego Piotrusia".

Będzie można zobaczyć także Tomasza Sapryka, Piotra Gąsowskiego, Joannę Kurowską, Krystynę Tkacz oraz... psa rasy wilczur, który dołączył do obsady. Godne uwagi będą też następne niezwykle konstrukcje fryzjerskie na głowie Jolasi.

Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje