Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8214
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Nowe sezon oglądało średnio ponad pół miliona widzów

Właśnie zakończono kolejny sezon "Świata według Kiepskich". Według najnowszych danych dotyczących oglądalności, nowy sezon cieszył się mniejszą popularnością niż poprzednie. Nowe odcinki oglądało średnio 628 tys. widzów. Opublikowane dane wskazują, że oglądalność zaniżyły przede wszystkim finałowe odcinki, które zostały wyemitowane nocą.

"Świat według Kiepskich": Oglądalność

Nowy sezon serialu zadebiutował na antenie Polsatu 27 października. Kolejne odcinki były emitowane w środy o 20.05 i 20.35. Porę emisji zmieniono tylko na dwa ostatnie odcinki sezonu - finałowe epizody zaprezentowano w nocy z 2 na 3 grudnia o 2.25.

Zarówno widzowie, jak i media snuli spekulacje na temat nagłej zmiany. Podejrzewano, że wpływ na taki krok miał fakt, że oba odcinki zawierały sceny z akcentami politycznymi.

Z danych dotyczących oglądalności opublikowanych przez Wirtualne Media wynika, że to właśnie finałowe odcinki zaniżyły całkowity wynik sezonu. Z 745 tys. widzów oglądalność spadła do 628 tysięcy. Największą popularnością cieszył się trzeci odcinek serii. Wówczas przed ekranami zasiadło blisko 850 tysięcy widzów.

Reklama

Zakończony w ubiegłym tygodniu sezon "Świata według Kiepskich" został nagrany jeszcze przed pandemią. W wyemitowanych odcinkach wystąpili nieżyjący już aktorzy - Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL