Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, że nie zaszczepi się przeciw COVID-19! Znamy powody!

"Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się na COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć" - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka ze "Świata według kiepskich". W wywiadzie aktorka zdradziła też, jakie są powody jej decyzji.

Czas pandemii był dla niej niezwykle trudnym okresem. W jednym z wywiadów zdradziła, że straciła pracę i ledwo wiąże koniec z końcem. Do tego ma depresję i dokucza jej samotność.

Połowę dnia przesypia, izoluje się od ludzi. W najnowszym wywiadzie wyjawia, że mierzy się z chorobą, przez którą nie może zaszczepić się przeciwko COVID-19. Zmuszona jest więc siedzieć sama w czterech ścianach. Zrezygnowała również z urlopu.

Marzena Kipiel-Sztuka nie szczepi się przeciwko koronawirusowi

Aktorka próbuje jakoś przetrwać ten koszmar. Wypucowała kilkakrotnie całe mieszkanie, posegregowała dokumenty i zrobiła porządek w rodzinnych albumach. Gdyby nie pandemia, pewnie nie znalazłaby na to czasu.

Reklama

Zaczęła również pisać autobiografię, która będzie nosiła tytuł "Przerwa na papierosa". Choć jeszcze nie podpisała na nią żadnej umowy, ma nadzieję, że książka wyjdzie jeszcze w tym roku.

Gdy nachodzi ją wena, pisze na każdym skrawku papieru i w każdej wolnej chwili:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy