Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5924
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka nadal wierzy w miłość

​Chociaż na swoim koncie wiele ciekawym ról, widzowie kojarzą ją głównie jako Halinkę ze "Świata według Kiepskich". Od 21 lat gra żonę Ferdka Kiepskiego. Na ekranie rozśmiesza, w życiu prywatnym spotkało ją wiele tragedii.

Los nie rozpieszczał Marzeny Kipiel-Sztuki. Przedwcześnie straciła ojca, jej mama zmarła na raka. "To byli moi najwięksi przyjaciele, zawsze mogłam na nich liczyć. Wiem, że cieszyliby się razem ze mną z mojego szczęścia i zawsze miałabym ich błogosławieństwo" - tak mówiła o swoich rodzicach na łamach "Dobrego tygodnia".

Reklama

Z żadnym mężczyzną nie udało jej się związać na dłużej. Pochowała trzech partnerów. Aktorka nie traci jednak nadziei na odnalezienie miłości. W rozmowie z "Na żywo" przyznała, że bycie singielką nie zawsze jest łatwe. 

"Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas" - przyznała Kipiel-Sztuka.

Pierwszym mężem aktorki był reżyser i producent - Konrad Sztuka. Tworzyli związek przez 10 lat. Przez znaczną różnicę charakterów małżeństwa nie dało się uratować. Aktora o rozpad małżeństwa obwiniała samą siebie. "Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie" - mówiła później. Sztuka zmarł na nowotwór w 2015 roku. 

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje