Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8216
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Kiepscy wracają 27 października! Tylko u nas, co w nowych odcinkach

Tej pary nie trzeba nikomu przedstawiać. Halinka i Ferdek Kiepscy to najpopularniejsze serialowe małżeństwo w Polsce. Już niebawem oni i pozostali mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 znów będą bawić nas nietuzinkowymi pomysłami na życie w kultowej produkcji "Świat według Kiepskich".

"Świat według Kiepskich": Co wydarzy się w nowych odcinkach?

W tej serii zobaczymy jeszcze nieodżałowanych Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka i Ryszarda Kotysa jako Mariana Paździocha. Do stałej obsady dołączy też między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wcieli się Sebastian Stankiewicz. A sklepową Adelajdę Muchomorek zagra Hanna Klepacka.

Zofia i Oskar zamieszkają w słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy!

W premierowych odcinkach występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Bartosz Żukowski, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Hanna Śleszyńska, Hanna Klepacka, Sławomir Szczęśniak. Reżyserem serii jest Adek Drabiński.

Reklama

Scenariusze zostały napisane przez Domana Nowakowskiego, Karolinę Słyk, Adriana Nowakowskiego, Renatę Pałys i Adka Drabińskiego.

"Świat według Kiepskich" w Polsat Goi Polsat Box Go

Nowy sezon "Świata według Kiepskich" tuż po emisji w telewizji można obejrzeć także w bezpłatnym serwisie Polsat Go! A dla zagorzałych fanów serialu - wszystkie sezony w jednym miejscu, o każdej porze również w Polsat Go.

Nieemitowane dotąd odcinki można również zobaczyć w Polsat Box Go - od 20 października, tydzień przed ich premierą Polsacie!

"Świat według Kiepskich": Nowe odcinki. Kiedy premiera?

"Świat według Kiepskich" od 27 października, dwa odcinki w każdą środę o 20:05 w Polsacie!          

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL