Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Ferdek ofiarą Brutala!

W życiu Ferdka Kiepskiego niespodziewanie pojawił się Brutal! Z długimi, czarnymi włosami, szkolony w policyjnej jednostce i, jak twierdzi Paździoch, wyjątkowo groźny i inteligentny.

Brutal jest przyczyną sąsiedzkiego konfliktu. Ferdek, przekonany, że to właśnie on jest celem Brutala, postanawia zrobić wszystko, aby nowy mieszkaniec kamienicy jak najszybciej zniknął. Kiedy zamiast niego znika Paździoch, to okazuje się być dla sąsiadów jeszcze gorsze...

Reklama

Brutal to nowy nabytek Paździocha - wyjątkowej urody i inteligencji czarny... pies policyjny. Jego pojawienie staje się przyczyną konfliktu w kamienicy - Ferdek poluje na moment, w którym przyłapie Paździocha, kiedy ten wyjdzie z psem i nie posprząta po nim, za co spotka go zasłużona kara. Paździoch za to wykorzystuje psa, aby ten wywęszył największą tajemnicę Kiepskiego, skrywaną głęboko przed Halinką. Marzeniem Ferdka jest, aby znienawidzony przez niego pies zniknął. Niestety, zamiast niego znika Paździoch. Od tej pory życie mieszkańców z Brutalem staje się nie do zniesienia.

A już niedługo w życiu Ferdka i Halinki nastąpi prawdziwa rewolucja! Kiepski porzuci dres i stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie "na mieście" nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem... Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo - nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z Paździochem!

449. odcinek "Świata według Kiepskich", zatytułowany "Brutal", już 1 października o godz. 19.00 w telewizji Polsat.


Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje