Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 6048
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

​Andrzej Grabowski, czyli Ferdek ze "Świata według Kiepskich", w ostatnim czasie zmienił się nie do poznania. Po rozwodzie z Anitą Kruszewską widocznie odżył, jednak los zgotował mu kolejną niespodziankę...

Zimą 2018 roku Andrzejowi Grabowskiemu udało się uzyskać rozwód z drugą żoną. Według medialnych doniesień, była żona aktora obwiniała go o rozpad małżeństwa, ponieważ nie otoczył jej opieką, kiedy tego potrzebowała. Grabowski stanowczo zaprzeczał tym informacjom twierdząc, że wręcz przeciwnie - troskliwie zajmował się ukochaną, gdy ta przebywała w szpitalu. Dodatkowo sprostował nieprawdziwe informacje, według których żałował byłej żonie pieniędzy z podziału majątku. 

Reklama

W tym czasie dało się też zauważyć, że Grabowski poważnie schudł. Nie było to dla nikogo zaskoczeniem: powodem mógł być rozwód i wiele stresu związanego z nim. Jednak prawda szybko wyszła na jaw. Aktor wyznał, że w grudniu 2017 roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka, do której namówili go lekarze - w trosce o jego zdrowie. Ponieważ męczące diety nie dawały efektów, Grabowski poddał się zabiegowi, dzięki czemu w rok schudł ponad 40 kilogramów!

“Próbowałem już wielu diet. I co z tego, że chudłem, jak po pół roku zaczynał się efekt jo-jo i znów miałem 140 kilo. Teraz chudnę, bo jem jak ptaszek; więcej w żołądku się nie zmieści. Polecam każdemu grubasowi" - przyznał w rozmowie dla “Twojego Imperium".

Andrzej Grabowski wkroczył w nowy etap życia: nie tylko schudł, na horyzoncie pojawiła się też nowa kobieta. To ona zajęła się aktorem i pomogła mu utrzymać odpowiednią dietę po operacji zmniejszenia żołądka. 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje