Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Świat według Kiepskich”: Andrzej Grabowski chce wrócić do żony?

Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze „Świata według Kiepskich”, który od kilku tygodni rozmawia ze swą żoną Anitą Kruszewską za pośrednictwem prawników, chce zrobić wszystko, by uratować swoje małżeństwo!

Wieść o tym, że Andrzej Grabowski odszedł od żony i wyprowadził się z domu, lotem błyskawicy obiegła stołeczne salony oraz plotkarskie media.

Reklama

Podobno aktor nie chciał wziąć na siebie obowiązku opiekowania się ciężko chorą partnerką, która w ubiegłym roku przeszła dwa udary...

- Nie jest prawdą, że porzuciłem ją przez chorobę - stwierdził Andrzej Grabowski w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo", a w wywiadzie dla magazynu "Party" wyznał, że choć jego związek przeżywa bardzo poważny kryzys, wierzy, że on i Anita Kruszewska mogą się jeszcze pojednać.

- Mamy kryzys. To jest bardzo trudna sytuacja. Proszę za mnie i za żonę trzymać teraz kciuki. Może to minie - powiedział.

Tymczasem żona aktora wynajęła prawnika, wystawiła na sprzedaż ich wspólny apartament i wynajęła mniejsze mieszkanie. Andrzej Grabowski z kolei przeniósł się do nowo wybudowanego domu pod Grodziskiem Mazowieckim.

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska poznali się na planie telenoweli "Tylko miłość" - on grał w serialu gangstera Maxa Wolara, ona odpowiadała za charakteryzację występujących przed kamerą aktorów. Na ślubny kobiercu stanęli w 2009 roku. W wywiadach twierdzili, że byli sobie po prostu pisani i że mają nadzieję, iż spędzą ze sobą całe życie... Niestety, jak się okazało, łączące ich uczucie nie przetrwało próby czasu!

Odtwórca roli Ferdka Kiepskiego w "Świecie według Kiepskich" dąży do tego, by stanąć z żoną twarzą w twarz i bez pośrednictwa prawników szczerze porozmawiać z nią o przyszłości. Podobno aktor wierzy, że są szansę na uratowanie jego małżeństwa, zawłaszcza że - jak informuje "Twoje Imperium" - Anita Kruszewska nie złożyła jeszcze w sądzie pozwu rozwodowego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje