Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 6018
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozdziewiczenie Grabowskiego

"Jest stres, bo to dla mnie kompletnie obca materia. To jest coś, czego nigdy w życiu nie robiłem. Będzie to moje, w wieku 54 lat, rozdziewiczenie wokalne" - tak skomentował swój płytowy debiut znakomity aktor Andrzej Grabowski, polskim telewidzom znany m.in. z takich seriali, jak: "Świat według Kiepskich" i "Pitbull".

Płyta nosi tytuł "Mam prawo... Czasami... Banalnie" i można ją kupić zaledwie od kilku dni. Czy wywoła zainteresowanie słuchaczy? Czy znajdzie się pod choinką w polskich domach? Andrzej Grabowski jest dobrej myśli i nie boi się krytycznych opinii na temat jego albumu.

Reklama

"To nie jest kwestia strachu. Zapewne będą negatywne opinie, może nawet tylko takie. Cóż...Taki jest mój zawód. Codziennie staję na scenie albo przed kamerą i za każdym razem jestem narażony na to, że komuś się nie spodobam i powie o tym publicznie. Zdążyłem się do tego już przyzwyczaić. Aktorem jestem już prawie 40 lat" - powiedział artysta.

Pytany dlaczego zdecydował się nagrać płytę, Grabowski tłumaczy swój muzyczny krok zeszłorocznym sukcesem jego piosenki "Jestem jak motyl".

"Przez dwa tygodnie zajmowała pierwsze miejsce na liście przebojów, a przez osiem tygodni była w pierwszej dziesiątce. Namówiony przez kompozytora Krzyśka Niedźwieckiego i zachęcony pozytywną reakcją publiczności, postanowiłem nagrywać kolejne kawałki. A gdy w pewnym momencie okazało się, że możemy wydać płytę, to skorzystaliśmy z okazji" - skwitował aktor.

Czy Andrzej Grabowski zostanie teraz piosenkarzem? Sam Grabowski do końca nie wie jakim mianem siebie określać.

"Staram się nie być postrzeganym jako aktor śpiewający, chociaż wokalistą też nie jestem. Pewnie jestem czymś pomiędzy - stwierdził Grabowski.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | Świat według Kiepskich | Pitbull

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje