Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 7771
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Marzena Kipiel-Sztuka walczy z chorobą. Święta spędziła samotnie

Gwiazda "Świata według Kiepskich" kilka miesięcy temu wyznała, że jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Aktorka znalazła się w niej przez pandemię, która uniemożliwiła jej normalną pracę. Pomocną dłoń wyciągnął do niej Andrzej Grabowski. Niestety, to nie jedyny problem, z którym się zmaga.

Marzena Kipiel-Sztuka ma na swoim koncie wiele ciekawym ról, ale widzowie kojarzą ją głównie jako Halinkę ze "Świata według Kiepskich". Na ekranie rozśmiesza, w życiu prywatnym spotkało ją wiele tragedii.

Reklama

Aktorka przedwcześnie straciła ojca, jej mama zmarła na raka. "To byli moi najwięksi przyjaciele, zawsze mogłam na nich liczyć. Wiem, że cieszyliby się razem ze mną z mojego szczęścia i zawsze miałabym ich błogosławieństwo" - tak mówiła o swoich rodzicach na łamach "Dobrego Tygodnia".

Z żadnym mężczyzną nie udało jej się związać na dłużej. Pochowała trzech partnerów. Obecnie jej jedynym towarzyszem jest pies Gienek. "Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas" - przyznała Kipiel-Sztuka w rozmowie z "Na Żywo".

Marzena Kipiel-Sztuka od wielu lat angażuje się w pomoc potrzebującym. Wspiera akcje charytatywne organizowane przez policję z rodzinnej Legnicy. Za swoją działalność charytatywną otrzymała Krzyż Niepodległości z Gwiazdą klasy I za wybitne zasługi patriotyczne i działalność dla Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Teraz sama potrzebuje pomocy. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje