Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 6049
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marzena Kipiel-Sztuka: 30 lat minęło...

30 lat temu zobaczyliśmy ją po raz pierwszy na deskach teatru. Jednak dla widzów pozostaje przede wszystkim Halinką Kiepską. O czym marzy? Za kim tęskni i dlaczego nigdy nie zdecydowałaby się na operację plastyczną? Sprawdźcie, czego nie wiedzieliście o Marzenie Kipiel-Sztuce!

W obronie "Kiepskich"


Swoją karierę rozpoczynała dokładnie 30 lat temu, debiutując w roli salowej i sanitariuszki w "Szpitalu rejonowym" Christo Bojczewa w reżyserii Józefa Jasielskiego na scenie Teatru Dramatycznego w Legnicy.

Reklama

W 1997 roku wystąpiła w filmie "Krakter", a dwa lata później stała się Halinką Kiepską. I to właśnie ta postać przylgnęła do niej na stałe. Od 21 lat bawi widzów serialu Polsatu.

Choć niektórzy bulwersują się, że "Świat według Kiepskich" jest serialem o "starym, leniwym pijaku" i promuje patologię, Marzena Kipiel-Sztuka zawsze staje w obronie produkcji:

"Na tym polega cały urok, że Ferdek wciąż nie ma pracy, a Halina w kółko nabiera się na jego pomysły. Jednak nie uważam, że serial promuje nieróbstwo i alkoholizm! Bo gdy ona nazywa go 'jełopem', to nigdy nie używa tego słowa w obecności obcych. On przedstawia ją jako 'jego szanowną małżonkę Halinkę' i zawsze wraca do domu na noc. Nasza serialowa rodzinka, mimo że przedstawiona w krzywym zwierciadle, jest wzorcowa" - mówi aktorka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje