Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5925
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto chciałby takiego kretyna?

Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich", ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 duże zmiany. Po sześciu latach nieobecności w kraju, wrócił do rodziny Walduś Kiepski. Na dodatek znalazł sobie żonę. A co słychać u Arnolda?

Reklama

- Jako zatwardziały kawaler nadal nie myśli o żeniaczce. Podejrzewam, że z korzyścią dla niego, bo, jak mówi moja żona: - Kto chciałby takiego kretyna. Jest mu dobrze tak, jak jest. Poza tym każdy odcinek opowiada inną historię i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy u sąsiadów Arnolda Boczka. Jednego dnia bohaterowie lecą w kosmos, drugiego jadą do Rzeszowa, innym razem zostają w domu i grają w karty. Na pewno się jednak nie nudzą.

Na planie pewnie też nie macie czasu na nudę?

- Dokładnie. Praca to praca i trzeba dać z siebie maksimum. Efekty są widoczne. Po 12 latach emisji, serial wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem.

Podobno znalazł się Pan w obsadzie "Kiepskich" przez przypadek. To prawda?

- Można tak powiedzieć. Mój kolega jechał do Warszawy na casting i zaproponował, żebym mu towarzyszył. Na planie serialu potrzebowali do epizodu faceta. Wypatrzył mnie reżyser Okił Khamidow i zaprosił na zdjęcia do "Świata według Kiepskich". Po kilku dniach dowiedziałem się, że dostałem rolę Arnolda Boczka.

Zwykle aktorzy mówią, że nie mają czasu albo nie lubią oglądać siebie w telewizji.

- Jestem fanem swojego zawodu, ale zupełnie nie mam czasu przesiadywać przed telewizorem. Poza tym od 20 lat jestem związany z Teatrem STU w Krakowie.

Co Pan robi w wolnym czasie?

- Czytam, oglądam filmy, słucham muzyki. Lubię też posiedzieć przed domem i robić porządki w ogrodzie. Mam też kilka grządek z warzywami i kwiatami. Kiedy wszystko wokół rozkwita, jest pięknie.

Koty nie niszczą Panu sadzonek?

- Nie, persy są z natury spokojne. Zamiast psocić, wolą wylegiwać się przy kominku albo na słońcu.

Rozmawiała Maria Ostrowska

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Gnatowski | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje