Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5683
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy seriali w nowym show Dwójki

Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", i Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", pojawią się w nowym kabaretowym live show TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!""Dzięki Bogu już weekend" to wiosenna nowość telewizyjnej Dwójki dla tych, którzy cenią sobie humor na najwyższym poziomie i dla których śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko.   

Reklama

W każdy piątkowy wieczór począwszy od 1 marca TVP 2 zaprasza na kabaretowy live show. Widzowie po raz pierwszy zobaczą swoje ulubione kabarety w programie na żywo. Jest to odpowiedź Dwójki na ich oczekiwania. Świat przyspieszył. Dotyczy to również rozrywki. Widz chce szczerego przekazu kabaretowego i - co najważniejsze - aktualnego. Jeśli premier Donald Tusk powie coś w piątek po południu, to wieczorem Robert Górski powinien mieć możliwość to skomentować. Nie da się tego zrobić bez programu na żywo.

Gospodarzem "Dzięki Bogu już weekend!" będzie co tydzień inna uwielbiana przez publiczność gwiazda polskiej sceny kabaretowej, która razem z zaproszonymi przez siebie gośćmi skomentuje to, co ostatnio wydarzyło się w Polsce i na świecie. W programie zobaczymy m.in. Roberta Górskiego, neo-Nówkę, Limo, Kabaret Młodych Panów, Kabaret pod Wyrwigroszem czy Artura Andrusa.

- Kabaretowy show na żywo to doskonała oferta na piątkowy wieczór dla zmęczonych całym tygodniem widzów i najlepszy z możliwych początek weekendu - podkreśla Beata Harasimowicz, reżyser programu. - Obok premierowych numerów będzie można zobaczyć największe przeboje kabaretowe na żądanie widzów. Istotnym punktem każdego wydania programu będzie interaktywny konkurs z nagrodami. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie do studia jako publiczność, a czasem jako epizodyści w skeczach.

Terapeutyczna moc śmiechu, wspólne podsumowanie tygodnia na wesoło, na żywo, żarty bez tematów tabu i bez cenzury obyczajowej, oczywiście bez przekraczania granic prawa i dobrego smaku - oto czego możemy się spodziewać po każdym spotkaniu z gwiazdami nowego show Dwójki.

Co tydzień w programie - obok tuzów polskiego kabaretu - pojawią się gościnnie gwiazdy świetnie znane z seriali. W pierwszym odcinku (emisja 1 marca), który poprowadzi Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, podziwiać będziemy mogli niezwykłe poczucie humoru Andrzeja Grabowskiego, czyli Ferdynanda Kiepskiego ze "Świata według Kiepskich", i Rafała Rutkowskiego, czyli jogina Darka z "Ja to mam szczęście!" i kucharza Długiego z "Przepisu na życie".

W kolejnych programach wystąpią natomiast m.in. Piotr Cyrwus, czyli wciąż opłakiwany przez fanów "Klanu" Ryszard Lubicz, oraz Katarzyna Pakosińska, czyli Anita z "Hotelu 52", która po rozstaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju postawiła na karierę aktorską i z powodzeniem gra w serialach.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Klan | Świat według Kiepskich | Andrzej Grabowski | Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje