Świat według Kiepskich
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 8957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej Grabowski wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. "Myślałem, że z tego wyjdzie"

Marzena Kipiel-Sztuka, gwiazda sitcomu "Świat według Kiepskich", zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. Aktorkę wspominał Andrzej Grabowski. Razem przez ponad 20 lat grali małżeństwo Kiepskich — Ferdynanda i Halinę.

W rozmowie z Pudelkiem Grabowski stwierdził, że z Kipiel-Sztuką pracowało mu się "raz lepiej, raz gorzej — jak to zwykle bywa na planie". Dodał jednak, że oboje częściej się ze sobą zgadzali, niż kłócili. 

Aktor wiedział o kłopotach zdrowotnych swojej serialowej partnerki. "Myślałem, że z tego wyjdzie, w końcu była młodą osobą — miała 58 lat, za parę miesięcy skończyłaby 59. To nie jest wiek, kiedy się umiera" - stwierdził. 

Reklama

Marzena Kipiel Sztuka nie żyje. Odeszła po długiej chorobie

Informację o jej śmierci Kipiel-Sztuki przekazała Renata Pałys w mediach społecznościowych. "Dziś rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka" - napisała aktorka, która w "Świecie według Kiepskich" wcieliła się w Helenę Paździoch, sąsiadkę tytułowej rodziny.

Później w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że jej koleżanka z planu "od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą". Dodała, że ostatni raz widziała Kipiel-Sztukę dzień przed jej śmiercią. 

Szczegóły pogrzebu aktorki zostaną podane we wtorek 11 czerwca. Wiadomo, że zostanie ona pochowana w Legnicy obok swoich rodziców.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy