Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5002
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej Grabowski na garnuszku?

"Na garnuszku życia" to tytuł pierwszej książki sygnowanej nazwiskiem Andrzeja Grabowskiego. Bohater seriali "Świat według Kiepskich" i "Pitbull", który chowa się przed fleszami i nie lubi udzielać wywiadów, mówi o swoim gwiazdorstwie: "Mam to gdzieś, dupa nie gwiazda ze mnie".

Aktor długo nie dawał się namówić na napisanie książki o sobie. W końcu dał się przekonać do pewnej serii, w której poprzez kulinaria opowiada się o aktorach. Nie nauczył się gotować, ale pamięta dobrze przepisy lwowianki Lucyny Ćwierciakiewiczowej, przedwojenne jeszcze, gdzie podstawową miarą jest kopa jaj.

Reklama

"Ta książka to taka moja autobiografia. Dałem jej tytuł Na garnuszku życia" - przyznaje aktor, który poświęcił tydzień dyktowaniu materiału.

Pozostało mu jedynie skorygować i autoryzować teksty. Dodał też na koniec motto z poezji Siergieja Jesenina: "Odchodzimy sobie powolutku?".

Aktor opowiedział o tym publiczności podczas spotkania w Lubomierzu, gdzie odebrał Kryształowy Granat dla najlepszego aktora komediowego za rok 2007. Granat czekał rok na to, by aktor znalazł czas, ale udało się.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje