Sukcesja Succession
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sukcesja": Powstanie spin-off hitu HBO Max?

W zeszłym tygodniu poinformowano, że czwarty sezon "Sukcesji" będzie ostatnim. Teraz pojawiły się głosy, że może powstać spin-off hitu HBO Max, a temat skomentował sam twórca - Jesse Armstrong.

"Sukcesja": Hit HBO Max wraca z czwartym sezonem

Pierwszy sezonu serialu "Sukcesja" miał premierę w 2018 roku w HBO i szybko stał się ulubieńcem krytyków oraz widzów. Produkcja opowiada o niezwykle potężnej i wysoce dysfunkcyjnej rodzinie Royów, która walczy o utrzymanie władzy w biznesie Waystar RoyCo, globalnym konglomeracie medialnym.  

"Sukcesja" to satyryczne spojrzenie na wyższą klasę, która jest pełna czarnego humoru i fascynujących zwrotów akcji. Trzeci sezon zakończył się, gdy Logan zdecydował się sprzedać Waystar RoyCo, a jego dzieci w końcu połączyły siły, aby spróbować go powstrzymać. 

Reklama

Jakiś czas temu spekulowano, że czwarty sezon hitu HBO Max może się okazać ostatnim. Tę informację potwierdził Jesse Armstrong, twórca "Sukcesji" w rozmowie z magazynem "The New Yorker".

"W tytule Sukcesji jest obietnica. Nigdy nie myślałem, że może to trwać wiecznie. Zakończenie zawsze było obecne w mojej głowie" - powiedział.

"Sukcesja": Powstanie spin-off?

Twórca "Sukcesji", Jesse Armstrong, zasugerował, że zastanawia się nad stworzeniem spin-offu swojego światowego hitu. Guardian donosi, że Armstrong rozważa nakręcenie osobnego serialu, potencjalnie podążającego za jedną z głównych postaci lub koncentrującego się tylko na jednym z kilku tematów.

Jednak brytyjski magazyn dodaje, że platforma streamingowa może nie chcieć zrealizować spin-offu. Casey Bloys, prezes i dyrektor generalny HBO i HBO Max powiedział Variety: "Nie wydaje mi się, żeby w 'Sukcesji' było coś, za czym byś chciał pójść. Na zasadzie 'podążajmy za tym członkiem rodziny' czy coś takiego".

"Sukcesja": Gdzie i kiedy oglądać?

Wszystkie sezony “Sukcesji" są dostępne w HBO Max. 27 marca na platformie będzie można zobaczyć premierowy odcinek czwartego sezonu tej produkcji HBO Original. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sukcesja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy