Reklama

Stulecie Winnych

Stulecie Winnych

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Stulecie Winnych ": Kinga Preis od ćwierć wieku ma... nieślubnego męża!

Kinga Preis, czyli Bronisława Winna ze "Stulecia Winnych" i Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", ma dwa wielkie powody do dumy - właśnie świętuje 25-lecie pracy artystycznej i 25-lecie swego związku z operatorem Piotrem Borowcem, który jest (obok syna) najważniejszym mężczyzną w jej życiu!

Kiedy Piotr Borowiec po raz pierwszy zobaczył Kingę Preis, miała doczepione gigantyczne piersi i wielkie pośladki.  - Do dziś twierdzę, że skusiły go te atrybuty kobiecości - żartuje aktorka, wspominając początki swego związku z operatorem. 

Reklama

- Gorzej było, gdy zdjęłam kostium i wraz z nim połowę wdzięków. Okazało się jednak, że każda potwora znajdzie swego... operatora - mówi gwiazda "Ojca Mateusza" i "Stulecia Winnych". 

Kinga Preis doskonale pamięta, na co ona zwróciła uwagę, gdy wiosną 1995 roku Piotr Borowiec wszedł do jej garderoby, by pogratulować świetnej roli w spektaklu Teatru Telewizji, przy produkcji którego oboje pracowali. - Oszalałam najpierw na punkcie jego zębów. Chwilę potem byłam już do szaleństwa zakochana w nim całym - twierdzi. 

Aktorka zdawała sobie sprawę z tego, że Piotr jest żonaty, ale - jak wyznała w wywiadzie - nie potrafiła zabronić sobie kochać go... Miała wtedy zaledwie 24 lata i wydawało się jej, że starszy o dekadę filmowiec to mężczyzna jej życia. Był jej drugą wielką miłością! Z Krzysztofem, którego dziś nazywa pierwszym narzeczonym, zdawała do szkoły teatralnej. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozstali się wkrótce po maturze. 

Kinga Preis zakochała się w Piotrze Borowcu od pierwszego wejrzenia, a on od pierwszego wejrzenia odwzajemnił jej uczucie. We Wrocławiu, gdzie oboje mieszkali, trudno im było ukryć, że są parą. Nie pokazywali się co prawda razem w miejscach publicznych, a i tak wywołali skandal. Ukochany Piotr zostawił przecież dla młodej aktorki rodzinę. Choć starał się aktywnie uczestniczyć w wychowywaniu syna Wiktora, żona nigdy nie wybaczyła mu, że odszedł do innej. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama