Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy" wiosną w TVP?

TVP1 planuje w wiosennej ramówce wyemitować serial "Strażacy" z Maciejem Zakościelnym w roli głównej. Nadal nie ma jednak podpisanej oficjalnej umowy...


Reklama


Choć zdjęcia do "Strażaków" zakończyły się na początku listopada, wciąż nie podpisano umowy na emisję serialu w telewizyjnej Jedynce.

- Umowy jeszcze nie ma. Jeśli będzie, serial wstępnie jest planowany przez TVP1 na wiosnę, ale gwarancje możemy dać dopiero po podpisaniu umowy - powiedział Wirtualnymmediom.pl rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki.

"Strażacy" opowiadają historię aspiranta Adama (w tej roli Maciej Zakościelny), który bierze udział w akcji zakończonej tragedią. Zaraz po niej zostaje oskarżony o niesubordynację i wyjeżdża na prowincję, gdzie ma przeprowadzić szkolenie w OSP. W międzyczasie jego narzeczona Kamila wylatuje na stypendium do Stanów Zjednoczonych. Z dala od stolicy Adam poznaje piękną i niezależną Magdę. Czy zostanie tam na dłużej - i odnajdzie prawdziwe szczęście?

W produkcji wystąpią również m.in.Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Olaf Lubaszenko, Jakub Wesołowski, Jacek Lenartowicz, Łukasz Fabijański i Michał Żurawski. Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska, Wojciech Lepianka i Bartosz Blaschko, a reżyserią zajął się Maciej Dejczer, który jest autorem "Oficera", "Magda M." czy "Misji Afganistan".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama