Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Andrzej Piaseczny znów zagra w serialu?

Jeden z najlepszych polskich wokalistów - Andrzej Piaseczny, czyli niezapomniany Kacper Górniak ze "Złotopolskich" - bardzo poważnie myśli o powrocie do aktorstwa. Podobno marzy, by dołączyć do obsady... "Strażaków"!
Reklama

Andrzej Piaseczny na trwałe zapisał się w historii polskich seriali rolą Kacpra Złotopolskiego vel Górniaka w nieodżałowanych "Złotopolskich", w którą wcielał się przez 13 lat.

Zagrał też w "Królowej pocałunku" - 43. odcinku "Niani". Jak informuje jeden z tabloidów, wokalista bardzo chciałby znów zostać aktorem, a jego management prowadzi w tej sprawie rozmowy z producentami "Strażaków"!

Piosenkarz już w ubiegłym roku, gdy tylko dowiedział się, że ma powstać serial "Strażacy", zapragnął w nim wystąpić i nawet rozpoczął z TVP negocjacje na temat swojego udziału w tej produkcji. Potwierdził to w programie "Kuba Wojewódzki", mówiąc, że rzeczywiście uczestniczył w castingu... 

Ponieważ jednak, jak donosi "Fakt", zgłosił się do producentów, gdy wszystkie główne role były już obsadzone, rozmowy spełzły na niczym. Teraz, gdy wiadomo już, że powstanie kontynuacja serialu (o rozpoczęciu prac nad scenariuszami do 2. serii poinformował niedawno media dyrektor TVP1 Piotr Radziszewski), "Piasek" ma ponoć nadzieję, iż jego marzenie się spełni.

Andrzej Piaseczny bardzo miło wspomina swoją przygodę z aktorstwem.

- Chwała Januszowi Zaorskiemu za to, że udało mu się namówić mnie do udziału w "Złotopolskich", bo dzięki temu poznałem wspaniałych ludzi. Miałem to wyjątkowe szczęście, że przyszło mi pracować z Henrykiem Machalicą, Pawłem Wawrzeckim czy Kazimierzem Kaczorem. To są wyjątkowe indywidualności, wspaniali ludzie i aktorzy - powiedział w wywiadzie.

- To oni nauczyli mnie trochę rzemiosła, o którym miałem mgliste pojęcie. Nigdy jednak nie powiem o sobie, że jestem aktorem. Mimo kilku lat pracy w serialu, na zawsze pozostanę tylko... amatorem - dodał.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje