Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 161
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Powstanie spin-off serialu! Tylko jeden aktor zna fabułę

Twórcy "Stranger Things" zapowiedzieli już, że historia o dzieciakach z Hawkins zakończy się na piątym sezonie. Wraz z ogłoszeniem finałowej serii pojawiły się także informacje o możliwych spin-offach serialu, a do opowiedzenia zostało jeszcze wiele ekscytujących historii w tym uniwersum.

"Stranger Things": Finn Wolfhard zgadł oczym będzie spin-off

Jeden z pomysłów jest całkowicie odmienny od serialu matki. Co ciekawe, jedyną osobą, która wie, o czym będzie opowiadać produkcja jest serialowy Mike (Finn Wolfhard). Wolfhard po prostu sam rozwiązał zagadkę.

"Mamy już pomysł na spin-off i ekscytujemy się nim, ale jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o czym ma być serial. Nie zaczęliśmy nawet pisać. "Sądzimy, że wszyscy - włączając w to Netflix - będą zaskoczeni kiedy usłyszą, na co wpadliśmy, ponieważ to zupełnie inna rzecz. Jednak w jakiś sposób Finn Wolfhard— który jest szalenie inteligentnym dzieciakiem - wszystko odgadł. Oprócz Finna, nikt nic nie wie!" - zdradzili bracia Duffer na łamach Variety. 

Reklama

Zobacz też: "Stranger Things 4": Epicki powrót do Hawkins [recenzja]

"Stranger Things": Fabuła 4. sezonu

"Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony" - możemy dowiedzieć się z oficjalnego opisu.

"Stranger Things": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza część czwartego sezonu "Stranger Things" trafi na Netflix 27 maja (7 odcinków), druga część - 1 lipca (dwa odcinki).

Zobacz też:

"Stranger Things 4": Co stanie się z postacią Hoppera? "To będzie emocjonalne"

"Stranger Things": Sezon 4. Można już zobaczyć 8 pierwszych minut!

"Stranger Things": Nowe odcinki niczym filmy

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL