Stranger Things
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 287
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 4": Co stanie się z postacią Hoppera? "To będzie emocjonalne"

Podczas gdy fani z ekscytacją oczekują premiery czwartego sezonu "Stranger Things" i powrotu do miasteczka Hawkings, aktor David Harbour już wie, jak zakończy się serial i zapewnia, że będzie to emocjonalny i piękny koniec historii postaci Hoppera, w którego się wciela.

Aktor David Harbour ujawnia, że wie, jak zakończy się serial, przynajmniej dla jego postaci. Na początku "Stranger Things" twórcy mieli w planach, aby serial trwał około czterech lub pięciu sezonów. Nie było oficjalnego potwierdzenia tych słów aż do początku tego roku, kiedy Netflix ogłosił, że sezon 5 serialu będzie ostatnim.

"Stranger Things 4": Jeszcze mroczniejszy niż poprzednie

Serial skupia się na głównej postaci "Jedenastki" (Millie Bobby Brown), młodej dziewczynie, która została poddana nieetycznym eksperymentom. W efekcie otrzymała ona nadprzyrodzone zdolności. Po ucieczce od oprawców, ona i jej nowo poznani przyjaciele są wplątani w przygody związane z nadprzyrodzonymi zjawiskami, które sieją nieodwracalne spustoszenie w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. 

Reklama

W trzecim sezonie "Stranger Things" opiekun Jedenastki, Hopper (David Harbour) zmarł, poświęcając się, aby chronić ludzi, na których mu zależy. Ale nie na tym kończy się jego historia. "Stranger Things" pozostawiło widzom wskazówki sugerujące, że Hopper mógł uniknąć śmierci.

David Harbour opowiedział magazynowi "Variety", że wie, co stanie się z Hopperem w najbliższych dwóch sezonach. Zapewnia, że jego postać czeka emocjonalne zakończenie. 

Chociaż przedostatni sezon "Stranger Things" jest tuż za rogiem, nadal pozostaje kilka wątków do rozegrania. Najnowszy zwiastun ujawnia wiele powodów do ekscytacji i wskazuje na sezon przepełniony elementami z pogranicza horroru. 

David Harbour może mieć ostateczną odpowiedź na temat zakończenia historii Hoppera, ale jego koledzy z obsady najwyraźniej nie wiedzą co się stanie. Brown i Noah Schnapp (Will) niedawno wypowiedzieli się w wywiadach, że mają nadzieję, że sezon 5 będzie jeszcze mroczniejszy, i że chcieliby, aby którąś z ich postaci czekała tragiczna śmierć.

Zobacz też:

"Stranger Things": Sezon 4. Można już zobaczyć 8 pierwszych minut!

"Stranger Things": Nowe odcinki niczym filmy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy