Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Kiedy premiera drugiej części?

Dzisiaj, po blisko trzech latach oczekiwania, na Netflix trafiła pierwsza część czwartego sezonu "Stranger Things". Wielu widzów zastanawia się, kiedy pojawią się kolejne odcinki. Znamy datę jej premiery oraz długość finałowych odcinków. Szykujcie się na naprawdę długi seans.

"Stranger Things": Serial, który stał się globalnym fenomenem

"Stranger Things" zadebiutował na Netflixie w 2016 roku. Od tego czasu produkcja zyskała rangę globalnego fenomenu: zdobyła ponad 65 nagród i 175 nominacji. Serial jest sentymentalnym powrotem do amerykańskich lat 80. Akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, a jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy starają się go odnaleźć, zostają wplątani w tajemniczą intrygę. Okazuje się, że za zniknięciem Willa stoją nadprzyrodzone siły.

"Stranger Things": Pierwsza część 4. sezonu już dostępna!

Od piątku, 27 maja 2022 roku, widzowie Netflixa mogą oglądać pierwszą część czwartego sezonu "Stranger Things". Na fanów produkcji czeka siedem, wręcz epickich epizodów produkcji. Wszystko dlatego, że większość z nich swoją długością dorównuje filmom pełnometrażowym. Ostatni odcinek pierwszej części czwartej odsłony "Stranger Things" trwa bowiem... godzinę i 40 minut! Gigant streamingowy sam się zresztą tym chwali, zdradzając, że premierowe odcinki trwają łącznie aż 536 minut, czyli prawie 9 godzin.

Reklama

"Stranger Things": Kiedy premiera drugiej części 4. sezonu?

Wielu widzów, którzy mają już za sobą seans czwartego sezonu "Stranger Things", zastanawia się teraz, kiedy Netflix udostępni finałową część serialu. Jakiś czas temu ujawniono, że druga część popularnej produkcji pojawi się na platformie 1 lipca 2022 roku. Na fanów "Stranger Things" będzie czekać prawdziwie filmowe doświadczenie, bo - według doniesień medialnych - przedostatni odcinek czwartego sezonu potrwa półtorej godziny, zaś ostatni... dwie i pół godziny! Będziecie oglądać?

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"Stranger Things 4": Epicki powrót do Hawkins [recenzja]

"Stranger Things 4": Wielkie widowisko dla fanów serialu w Krakowie

"Stranger Things": Powstanie spin-off serialu! Tylko jeden aktor zna fabułę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL