Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Kiedy premiera 5. sezonu? Twórcy zdradzają

Już w tym tygodniu fani serialu "Stranger Things" dowiedzą się jakie będą dalsze losy ich ulubionych bohaterów. Atmosferę podsycają wypowiedzi twórców, którzy zdradzają co nieco na temat finałowego sezonu. Kiedy widzowie mogą się spodziewać piątej części "Stranger Things"?

Najnowszy sezon "Stranger Things" rozpoczyna się dziewięć miesięcy po wydarzeniach z trzeciego sezonu, kiedy to główni bohaterowie stają w obliczu nowej zagadki związanej z tajemniczym ciągiem zgonów powodującym masową histerię wśród mieszkańców Hawkins.

Już niedługo widzowie zobaczą drugą część czwartego sezonu. Nowe odcinki pojawią się na Netflixie 1 lipca 2022 r.. Pierwsza część czwartego sezonu rozbudziła oczekiwania fanów na całym świecie co do kontynuacji. Na początku lipca dowiemy się jak zakończy się ostateczne spotkanie z Vecną.

"Stranger Things": Jak zakończy się czwarty sezon?

W rozmowie z magazynem "Empire", Matt Duffer, jeden z twórców serialu, nawiązał do zakończenia 4. sezonu serialu. Wyznał, że będzie ono inne niż wszystkie dotychczas.

Reklama

"Zwykle na końcu sezonu kończymy wątki i zawiązujemy ładną kokardkę, zanim zasugerujemy "chwila, coś się rozpada". Kiedy przechodzimy do sezonu 5, nie musimy tego robić. Nie będzie resetu z miejsca, w którym zakończyliśmy ten sezon" - opowiadał zagadkowo.

Z kolei jego brat, Ross, zapewnił, że nie wszyscy bohaterowie przeżyją, a widzowie nie powinni nastawiać się na szczęśliwe zakończenie.

"Nie chcę mówić za dużo, ale na pewno powinniście się bać o bohaterów w części drugiej. Mam nadzieję, że ma to sens, ponieważ to jest mroczniejszy sezon, a dzieciaki nie są już dzieciakami. Więc każdy jest w niebezpieczeństwie" - mówił w rozmowie z Variety.

"Stranger Things": O czym będzie piąty sezon?

Twórcy w rozmowie z Variety zapowiedzieli, że w piątym sezonie widzowie mogą się spodziewać zamknięcia wątku Drugiej Strony.

"Jedyną rzeczą, w którą nie zagłębiamy się do końca w drugiej części [4. sezonu], jest mitologia Drugiej Strony. Dajemy wskazówki na ten temat i i jestem pewny, że ktoś na Reddicie będzie w stanie poskładać to do kupy. Ale wiele z tych odpowiedzi dotyczących Drugiej Strony jest tak naprawdę tym, na czym opiera się 5. sezon" powiedział Ross Duffer.

"Stranger Things 5": Kiedy premiera?

Na czwarty sezon fani musieli okazać dużo cierpliwości i sporo poczekać. Czy podobnie będzie w przypadku finałowej serii? Bracia Duffer zapowiadają, że na piąty sezon widzowie poczekają mniej niż trzy lata.

"Jestem pewien, że zrobimy przeskok w czasie. Idealnie byłoby, gdybyśmy nakręcili [sezony 4 i 5] równolegle, ale nie było na to sposobu. To wszystko to dyskusje, które będziemy prowadzić z naszymi scenarzystami, kiedy zaczniemy prace w pokoju [scenarzystów] (...)" powiedział Ross Duffer.

"Stranger Things 4": Premiera drugiej części czwartego sezonu

1 lipca będą miały premierę ostatnie dwa odcinki czwartego sezonu. Z pewnością wiele się wydarzy, przedostatni odcinek potrwa półtorej godziny, zaś ostatni aż dwie i pół godziny.

Zobacz też:

"Stranger Things 4": Mroczne zakończenie sezonu

"Stranger Things": Kate Bush dzięki serialowi po raz pierwszy od lat usłyszała swój hit

"Stranger Things": Netflix planuje musicalową wersję serialu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy