Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niespodzianka dla fanów "Stranger Things"! To będzie podróż do przeszłości

Fani serialu "Stranger Things" z niecierpliwością wyczekują premiery piątego i zarazem ostatniego sezonu produkcji braci Duffer. Jednak Hawkins skrywa w sobie jeszcze wiele tajemnic, o czym przekona się widownia Phoenix Theatre na West Endzie. Pod koniec tego roku na londyńskiej scenie zadebiutuje spektakl zatytułowany "Stranger Things: The First Shadow", który śmiało można nazwać teatralnym prequelem popularnej serii Netfliksa.

Spektakl przeniesie widzów do roku 1959, do niewielkiego miasteczka Hawkins w stanie Indiana, gdzie spotkają dobrze znanych bohaterów: młodego Jima Hoppera, Joyce Maldonado, Boba Newby'ego i nowego, tajemniczego ucznia Henry’ego Creela. Sztuka napisana przez Kate Trefry, scenarzystkę i współproducentkę wykonawczą "Stranger Things", odkryje przed publicznością londyńskiego teatru początek historii, która, może być także kluczem do jej rozwiązania. Za reżyserię spektaklu odpowiada Stephen Daldry ("Billy Elliot").

Reklama

"Stranger Things: The First Shadow": Pojawią się nowe postaci

"Jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o 'Stranger Things: The First Shadow'" - napisali w oświadczeniu cytowanym przez serwis Deadline twórcy serialu, Matt i Ross Duffer

"Kate Trefry napisała sztukę, która jest na przemian zaskakująca, przerażająca i szczera. Podczas podróży w przeszłość, która położy podwaliny pod przyszłość 'Stranger Things', poznacie zarówno nowe, jak i bardzo znajome postaci. Nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć wam więcej o tej historii, ale tego nie zrobimy - fajniej jest odkryć ją samemu" - dodali.

Ten zaskakujący projekt może stanowić ciekawy wstęp do finałowego sezonu serialu, który zaskarbił sobie miliony fanów na całym świecie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy