Słoneczny patrol Baywatch
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Yasmine Bleeth: Przed laty zachwycała urodą! Co słychać u gwiazdy "Słonecznego patrolu"?

Yasmine Bleeth w latach 90. była prawdziwą gwiazdą. Pięknej aktorce popularność przyniosła rola ratowniczki Caroline Holden w serialu "Słoneczny patrol". Po zakończeniu kultowej produkcji jej kariera jednak niespodziewanie wyhamowała. Przez problemy w życiu osobistym już nigdy nie wróciła na szczyt. Jak potoczyły się losy ulubienicy widzów?

Yasmine Bleeth: Niezapomniana ratowniczka

Na przestrzeni lat wystąpiła w kilkunastu produkcjach filmowych i telewizyjnych, jednak największą sławę oraz rozpoznawalność zyskała dzięki roli Caroline Holden w "Słonecznym patrolu". W bohaterkę wcielała się przez cztery sezony. Z udziału w serialu zrezygnowała, kiedy otrzymała angaż w serialu "Nash Bridges" (wcieliła się w Caroline Cross).

W ciągu swojej kariery pojawiła się także w takich produkcjach jak opera mydlana "Ryan’s Hope" czy "Wybrańcy fortuny". Yasmine Bleeth otrzymała propozycję roli w produkcji "W słońcu Kalifornii" Aarona Spellinga, jednak... odmówiła. Jej kariera, która miała nabierać rozpędu, nagle stanęła w miejscu.

Reklama

Zmagała się z nałogiem

Negatywny wpływ na karierą oraz zdrowie aktorki miał fakt, że uzależniła się od narkotyków. W 2003 roku w wywiadzie dla Glamour wyznała, że zaczęła zażywać kokainę z powodu nieszczęśliwego związku z jej ówczesnym chłopakiem, a w artykule "Back from My Drugs Hell" opisała swoje przeżycia. Mówiła, że była zmęczona i "po prostu chciała poczuć się lepiej. Pod wpływem kokainy straciła przytomność podczas sesji zdjęciowej, czasami mogła wytrzymać pięć dni bez snu. Bleeth wspominała, że walka z chęcią zażycia narkotyków będzie zawsze częścią jej życia. 

Za posiadanie narkotyków została aresztowana w 2001 roku. Sąd uznał ją za winną - dostała wyrok w zawieszeniu na dwa lata i 100 godzin prac społecznych. Walka z nałogiem nie była łatwa. Jak przyznaje Bleeth, pomógł jej ukochany - mąż Paul Cerrito, który trwa u jej boku od ponad 20 lat. Poznali się... w ośrodku rehabilitacyjnym.

Obecnie aktorka nie angażuje się w nowe projekty zawodowe. Od 2003 roku zagrała tylko w jednej produkcji i nie zanosi się na to, by coś w tym względzie miało się zmienić. 

Zmieniła się natomiast sama Yasmine Bleeth. Gwiazda przeszła dość sporą metamorfozę, a jej zdjęcia zszokowały wielu fanów. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Yasmine Bleeth | Słoneczny patrol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy