Reklama

Baywatch

Słoneczny patrol

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słoneczny patrol": David Hasselhoff w Polsce! Gwiazdor opublikował zdjęcie z Dolnego Śląska

Gwiazdor "Słonecznego patrolu" zszokował polskich fanów nowym zdjęciem. Okazuje się bowiem, że David Hasselhoff jest obecnie w Polsce i wybrał się na przejażdżkę po dolnośląskich Karpnikach. Jaki jest powód wizyty aktora?

David Hasselhoff w Polsce!

Tego aktora nie trzeba przedstawiać. Wiele osób na całym świecie pokochało go za rolę Mitcha Buchannona ze "Słonecznego patrolu". Chociaż od emisji serialu minęło wiele lat, David Hasselhoff wciąż pozostaje w centrum zainteresowania. Ostatnio opublikował zdjęcie na Twitterze, które rozpaliło cały Internet.

Aktor wstawił fotografię z wycieczki rowerowej, na którą wybrał się w Karpnikach znajdujących się w województwie dolnośląskim. Dla wielu była to wielka niespodzianka. Internauci nie mogli uwierzyć, że amerykański gwiazdor zawitał do Polski. Pod jego postem pojawiło się wiele pytań fanów, którzy chcieli dowiedzieć się, co skłoniło go do wizyty w naszym kraju.

Reklama

To nie piękny krajobraz, zabytki i chęć wypoczynku sprowadziły Davida do Polski, lecz praca. Gwiazda "Słonecznego patrolu" gra główną rolę w niemieckim serialu "Ze Network", który nagrywany jest w Jeleniej Górze i okolicach. Stąd właśnie jego obecność w małe wsi w województwie dolnośląskim.

"Ja to sobie wyobrażam. Siedzisz na ganku albo przed sklepem, może na przystanku i patrzysz, a tu David Hasselhoff. Ja bym z miejsca rzucił picie" - skomentował Tomasz Olbratowski

Nie on jeden na pewno miałby taką reakcję. Wielu szuka informacji czy to prawda, że amerykański aktor przebywa aktualnie w Jeleniej Górze i próbuje ustalić, gdzie go można spotkać. Paweł Jawor również zainteresował się tematem i postanowił podzwonić w kilka miejsc, by ustalić miejsce jego pobytu.

Co prawda nadal nie wiemy, gdzie możecie zobaczyć gwiazdę "Słonecznego patrolu", ale za to wiemy, że "Ze Network" to czarna komedia, która będzie miała 8 odcinków. Czy David tym serialem zdoła pozbyć się łatki Mitcha? Zobaczymy.

Autor: Natalia Krzywoń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL