Słoneczny patrol Baywatch
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 304
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie żyje dziecięcy gwiazdor Adam Rich

Nie żyje Adam Rich, aktor, który był dziecięcą gwiazdą w latach 70. i 80. XX wieku. Miał 54 lata. Jego świetnie zapowiadająca się kariera została przerwana przez problemy z prawem, wynikające z uzależniania.

Według informacji podanych przez portal TMZ, Adam Rich zmarł w swoim domu w Los Angeles. Oficjalnie nie podano przyczyny zgonu. W zagranicznych mediach pojawiły się jednak wiadomości, że 54-letni aktor przedawkował.

Adam Rich: Kariera zniszczona przez uzależnienia

Adam Rich urodził się w 1964 roku. Miał zaledwie 8 lat, gdy po raz pierwszy pojawił się przed kamerą. Zagrał wówczas w serialu sensacyjnym ABC "Six Million Dollar Man", w którym karierę rozpoczynała także Farrah Fawcett.

Rok później stał się sławny, po tym jak wystąpił w roli najmłodszego syna Nicholasa Bradforda w operze mydlanej "Osiem to wystarczająco", za którą dwukrotnie zdobył nagrodę dla Najlepszego Młodego Artysty w Los Angeles.

Reklama

Następnie stworzył udaną kreację niewidomego chłopca oskarżanego o kradzież ogromnego diamentu w telewizyjnym dramacie kryminalnym "The Zertigo Diamond Caper". Zabłysnął także w roli Danny'ego Blake'a w serialu przygodowym ABC "Code Red" (1981-82).

Po tych dwóch produkcjach telewizyjnych zaczęły się kłopoty aktora z używkami.

W 1986 roku porzucił Chatsworth High School w Chatsworth w stanie Kalifornia, a rok później trafił na detoks. W 1989 roku przez dwa tygodnie był w śpiączce w wyniku przedawkowania.

Z uzależnienia leczył się następnie w słynnej klinice Betty Ford Center na Rancho Mirage w stanie Kalifornia.

W 1991 roku popadł w poważne problemy z prawem. Został aresztowany za włamanie do apteki, skąd chciał ukraść substancje odurzające. Wyszedł po wpłaceniu kaucji przez Dicka Van Pattena, jego serialowego ojca z "Osiem to wystarczająco".

Dosyć niespodziewanie w 1993 roku Rich powrócił na mały ekran za sprawą roli w serialu "Słoneczny patrol".

W 2003 r. znowu zrobiło się o nim głośno, gdy zagrał w komedii "Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda" i w jednym z epizodów "Reel Comedy". Na tym jednak zakończyła się jego aktorska kariera.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama