Reklama

Baywatch

Słoneczny patrol

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 255
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hayley Hasselhoff: Kontrowersyjna córka aktora robi karierę! Ojciec staje w jej obronie

Kiedyś sławny był jej ojciec David, niezapomniany Mitch Buchannon, seksowny szef ratowników w serialu "Słoneczny patrol", dzisiaj coraz głośniej jest o niej. 28-letnia Hayley Hasselhoff wystąpiła w kilku produkcjach telewizyjnych m.in. w miniserialu "The Hasselhoffs". Przez wiele lat zmagała się ze swoją wagą. Z nadprogramowych kilogramów postanowiła zrobić atut i została jedną z najpopularniejszych modelek plus size. Jest przykładem na to, że nie trzeba się wstydzić swojego ciała. Chętnie publikuje roznegliżowane zdjęcia na swoim Instagramie. A za córką murem stoi jej tata!

Pierwsze kroki jako modelka zaczęła stawiać już jako nastolatka. Pod koniec 2017 roku sesją dla magazynu "Slink" wywołała prawdziwą sensację w mediach. Zdjęciom w bieliźnie towarzyszył wywiad, w którym Hayley podkreśliła, jak ważny jest dla niej ruch bodypositive. Zaapelowała do kobiet, by kochały swoje ciała niezależnie od ich rozmiaru.

Reklama

Hayley Hasselhoffs jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek plus size. W 2019 roku brała udział w brytyjskiej edycji "The X Factor: Celebrity". Celebrytka odpadła w drugim odcinku. Zapowiedziała jednak, że to dopiero początek jej muzycznej kariery.

"Jestem podekscytowana tym, że brałam w tym udział, w przyszłości sporo rzeczy będzie się działo. Wracam do świata muzyki, nie mogę doczekać się tego, jak to się rozwinie" - stwierdziła w programie "Lorraine".

Hayley wypowiedziała się też na temat swojego ojca i komentarzy, że sławny rodzic zapewnił jej lepszy start kariery. "Mój tata powiedział mojej siostrze: Jedyną szansą, aby przebić się w tej branży jest ciężka praca i pasja. I to właśnie robię. Wszystko, czego dokonałam, jest moją zasługą. Jestem aktorką i modelką. Muzyka była od zawsze częścią mojej rodziny, ale nie byłam z niej znana. To inne doświadczenie dla mnie, ale to moja podróż i chciałabym, aby ludzie zrozumieli, że robię to sama" - dodała.

W instagramowym poście opublikowanym na początku tego roku napisała, że życzy swoim followersom (w liczbie 101 tys.), żeby: "odzyskali siebie, odrzucili samokrytykę i połączyli się ze swoim jestestwem na dobre i na złe".

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje