Słoneczny patrol Baywatch
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Donna D'Errico: 53 lata i ciało jak u nastolatki! Seksbomba wciąż zachwyca

Chociaż od premiery "Słonecznego patrolu" minęło już 30 lat, to dla 53-letniej Donny D’Errico czas zatrzymał się w miejscu. Podobnie jak inne serialowe ratowniczki, D’Errico swoją karierę zaczynała jako modelka.

Donna D'Errico zachwycała w "Słonecznym patrolu"

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszała o "Słonecznym patrolu". Kultowy serial był swoistą kuźnią seksownych aktorek, które wcielały się w ratowniczki. Najpopularniejszą z nich bezsprzecznie była Pamela Anderson. Jednak nie była jedyną blondwłosą pięknością, która skradła serca wielu widzów.

Donna D'Ericco po raz pierwszy założyła kostium ratowniczki w 1996 roku. Wcześniej zagrała kilka epizodów w lubianych serialach m.in. w "Sabrinie nastoletniej czarownicy" czy "Świecie według Bundych". W 1995 roku pozowała dla "Playboya". Rok później dołączyła do obsady "Słonecznego patrolu".

Reklama


W serialu wcielała się w rolę Donny Marco. Jako ratowniczka pracowała przez dwa sezony. Po odejściu z kultowego serialu skupiła się na rozwoju kariery aktorskiej. Chociaż regularnie występowała w filmowych i serialowych produkcjach, to żadna inna rola nie przyniosła jej podobnej popularności, co ta u boku Davida Hasselhoffa. Do portfolio dodała występ w serialu "Belfer z klasą" oraz filmach "Candyman 3" czy "Austin Powers i Złoty członek". 

Mimo upływu lat Donna D'Errico wciąż spełnia się jako aktorka i modelka. 53-letnia seksbomba cieszy się ciałem, którego mogłaby pozazdrościć niejedna młodsza od niej kobieta.

Donna D'Errico przeszła wiele zabiegów upiększających

Seksbomba nie ukrywa faktu, że jej nieprzemijająca uroda jest efektem pracy wielu chirurgów plastycznych. Brytyjski tabloid "Daily Mail" stwierdził, że do 2017 roku, oprócz operacji plastycznych okolicy twarzy, gwiazda wykonała także liposukcję na plecach, ramionach i brzuchu oraz lifting ramion.

Aktorka jednak twierdzi, że operacje plastyczne to nie wszystko. Lwią część swojego życia poświęciła aktywności fizycznej i przeszła na weganizm, który - jak twierdzi - pomógł jej utrzymać zdrowy wygląd.

Seksbomba chętnie pozuje do zdjęć, a na jej instagramowym profilu nie brakuje gorących kadrów. Jej konto obserwuje ponad pół miliona osób.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy