SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie hity z plejadą gwiazd w kwietniu na SkyShowtime! Co najmniej trzy intrygujące serie

Wielkie hity z plejadą gwiazd w kwietniu trafią na platformę SkyShowtime. Zobaczymy m.in. finał "Star Trek: Discovery", serial z Annette Bening w roli głównej oraz Ewana McGregora odnajdującego prawdziwą przyjaźń i miłość.

"Star Trek: Discovery", premiera: 5 kwietnia

"Star Trek: Discovery" był pierwszym serialem z uniwersum Gene’a Roddenberry’ego zrealizowanym po zakończeniu "Star Trek: Enterprise". Na fali sukcesu pierwszego sezonu nakręcono kolejne "Treki" - "Star Trek: Picard" oraz, chyba najlepszy z całej trójki, "Star Trek: Strange New Worlds". Od 5 kwietnia w SkyShowtime zobaczymy piąty i finałowy sezon "Discovery".

"Kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zaczyna się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie było ukrywane przez wieki. W tych poszukiwaniach mają jednak konkurencję - groźnych wrogów, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć" - czytamy w oficjalnym opisie.

Reklama

"Dżentelmen w Moskwie", premiera: 18 kwietnia

W tym serialu gwiazdor "Gwiezdnych wojen", Ewan McGregor wciela się się w hrabiego Aleksandra Rostowa, który "znalazł się po niewłaściwej stronie historii". Zamknięty w hotelu, będącym niejako jego więzieniem, buduje on "nowe życie, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości" - czytamy w opisie produkcji. Na ekranie partneruje McGregorowi Mary Elizabeth Winstead - aktorka, która na koncie ma role w takich produkcjach jak "Scott Pilgrim kontra Świat", "Fargo", "Ahsoka", "Kate", "Ptaki Nocy". Prywatnie jest żona Ewana.

"Niedaleko pada jabłko", premiera: 23 kwietnia

Seriale powstał na podstawie powieści "Niedaleko pada jabłko" autorstwa Liane Moriarty. Jak głosi opis produkcji, "jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców - tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów". W serialu zagra plejada gwiazd z nominowaną do Oscara Annette Bening na czele. W pozostałych rolach występują Sam Neill, Alison Brie, Jake Lacy.

W kwietniu na platformę trafią również najnowsze odcinki serialu "Mary & George".

Zobacz też: Co oglądać w weekend na streamingu? Nasze propozycje na weekend 8-10 marca!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama