SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szukasz nowego serialu? Obejrzyj „Tulsa King” z Sylvestrem Stallone!

„Tulsa King” podbił serca widzów na całym świecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć online popularny serial z Sylvestrem Stallone!

"Tulsa King" to serial z 2022 roku, który zdobył ogromną popularność. W tej produkcji Sylvester Stallone wciela się w rolę Dwighta "Generała" Manfrediego, który po 25 latach spędzonych w więzieniu zostaje wysłany do Tulsy, aby tam odbudować wpływy mafii. Serial ukazuje jego zmagania z adaptacją do nowego życia i próbami zbudowania przestępczego imperium w zupełnie nowym środowisku. 

Oprócz Stallone’a w obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Martin Starr, Andrea Savage i Max Casella, którzy doskonale dopełniają klimat tej kryminalnej opowieści.

Reklama

Serial „Tulsa King” – Gdzie obejrzeć?

Jeśli chcesz obejrzeć "Tulsa King", nowy hit z Sylvestrem Stallone, możesz to zrobić na platformie SkyShowtime. Serial dostępny jest w ramach abonamentu, który oferuje szeroką gamę innych popularnych produkcji. SkyShowtime zapewnia wygodny dostęp do wszystkich odcinków, pozwalając cieszyć się tym fascynującym kryminalnym dramatem bez żadnych przeszkód.

Zobacz też:

Serial TVP trafił na Netflix i jest wielkim hitem. W obsadzie plejada gwiazd

Gangsterzy, kochankowie i... sarmaci. Czyli najlepsze polskie seriale na Netflixie

Ten serial zyskał miano kultowego. Nowe odcinki wkrótce pojawią się na Netflix

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: VOD | Sylvester Stallone | SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy