Reklama

Prison Break

Skazany na śmierć

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 441
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazany na śmierć": Czy Sara Tancredi pojawi się w kontynuacji?

Sarah Wayne Callies, czyli odtwórczyni roli Sary w serialu "Skazany na śmierć", z chęcią dołączyłaby do obsady nowej serii. Jest jednak jedno "ale"...

Jak pisaliśmy wcześniej Sarah występuje obecnie w produkcji stacji NBC "Colony" (premiera już tej jesieni). Podczas konferencji prasowej w trakcie Television Critics Association press tour zapytana czy doktor Tancredi pojawi się w nowej produkcji odpowiedziała:

Reklama

"Na razie nie złożono mi żadnej propozycji, więc nie jestem pewna. Jeżeli scenarzyści wymyślą dobrą historię, która rozwinęłaby i w pewien sposób uhonorowała związek Michaela i Sary, a moi szefowie z serialu "Colony" wyrażą zgodę na udział w "Skazanym..." to zdecydowanie wrócę. Na razie jest zbyt wiele niewiadomych, ale bardzo się cieszę z powrotu serialu. "Skazany na śmierć" był niesamowity. Jedną z najważniejszych i najwspanialszych rzeczy, jakie wydarzyły się w mojej karierze, było wsparcie fanów i awantura jaką wszczęli w trakcie 3. sezonu po tym, co spotkało moją bohaterkę. Dzięki nim wróciłam w 4. sezonie. Coś takiego się jeszcze nigdy wcześniej nie wydarzyło".

Na tegorocznym Comic-Conie aktorka wspominała, że osobą, która mogłaby pomóc jej wystąpić w produkcjach dwóch stacji jest Dawn  Parouse Olmstead - producentka wykonawcza "Skazanego na śmierć" i "Colony".

Nowa, 10-odcinkowa, seria "Skazanego na śmierć" pojawi się na ekranach w 2016 roku. Swój udział potwierdzili już Wentworth Miller i Dominic Purcell. Według zapowiedzi nieszczęśliwe zakończenie 4. sezonu zostanie zignorowane.

Pierwsze pomysły wskrzeszenia hitu stacji FOX pojawiły się po ogromnym sukcesie 12-odcinkowej kontynuacji serialu "24 godziny" zatytułowanej "24: Jeszcze jeden dzień". Po decyzji stacji FOX o zamówieniu kolejnej serii "Skazany na śmierć" dołącza do sporej grupy "wskrzeszonych" seriali ("Miasteczko Twin Peaks", "Pełna chata", "Z Archiwum X").

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wentworth Miller | Sarah Wayne Callies | Skazany na śmierć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje