Skazana
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 476
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana": Drugi sezon już od piątku w Playerze!

Player.pl zdecydował się przyśpieszyć premierą drugiego sezonu "Skazanej". Nowa odsłona produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej pojawi się na platformie już w najbliższy piątek.

Alicja Mazur, aby chronić córkę, bierze na siebie winę za postrzelenie Pawła. Jednocześnie, mając nagranie, w którym Paweł przyznaje się do zabicia Ludmiły, jest pewna swego uniewinnienia. "Penis" - kierownik penitencjarny - zostaje zdegradowany. Jego następca - Sylwester Hepner - wprowadza nowe zasady w zakładzie karnym. Hanka, mimo nadzoru Serafina, odwiedza nieprzytomnego Pawła w szpitalu. Dręczona wyrzutami sumienia, podejmuje dramatyczną decyzję.

"Skazana": Obsada

W obsadzie ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Maria Kania (Marika), Monika Dawidziuk (Amfisa Borkow), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina") oraz Natalia Sikora (Monika Szkudlarek). W drugim sezonie dołączą do nich Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Konrad Eleryk (Krystian), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola) oraz Olga Rayska ("Lusi").

Reklama

"Skazana": Twórcy

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara, Bartosz Konopka ("Nieobecni", "Pod powierzchnią", "W głębi lasu"), a za zdjęcia Paweł Flis ("Interior", "Królestwo kobiet") i Bartek Cierlica PSC ("Chrzciny", "Jak pokochałam gangstera"). .

"Skazana": Kiedy i gdzie oglądać?

Kolejne odcinki serialu będą udostępniane w Playerze w każdy piątek, począwszy od 11 listopada.

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Blondyna zerwie z Damianem. Pocieszy ją Vincenzo?

"Lulu": Słodko-gorzko o życiu

"Lulu": Premiera nowego serialu tylko w Polsat Box Go

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Skazana | Agata Kulesza | Player
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy