Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2946
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Singielka": Kto jest kim w portalu "Co tam"?

Bycie singielką to żaden problem. Dla Elki - bohaterki nowego serialu TVN, którego premiera planowana jest na 5 października - o wiele trudniejsze od życia bez mężczyzny okaże się znalezienie... mężczyzny i to w dodatku w dokładnie określonym terminie!


Reklama


- Potrzebuję faceta... Nie dwóch miesięcznie, ale jednego, z którym mogę wszystko... Szukam miłości! - te słowa głównej bohaterki "Singielki" najlepiej oddają stan ducha Elki (Paulina Chruściel) i określają jej najważniejszy cel na najbliższe dziewięć miesięcy.

Jak rozpocząć nowe życie?

Trzydziestoparoletnia dziennikarka popularnego portalu “Co tam?" jest autentyczną romantyczką wierzącą, że istnieje prawdziwe uczucie, ale jednocześnie mającą poważny problem ze znalezieniem mężczyzny, który zasługuje na to, by pokochać go na całe życie.

Elka od kilku lat jest singielką i w zasadzie wcale jej to nie przeszkadza. Niestety, jej najbliżsi - a szczególnie matka (Dorota Pomykała) - wciąż bombardują ją pytaniami, kiedy wreszcie sobie kogoś znajdzie, stawiając za wzór siostrę Natalię (Julia Kamińska), która właśnie się zaręczyła i za 274 dni stanie na ślubnym kobiercu.

274 dni  - tyle właśnie czasu da sobie Elka, by rozpocząć nowe życie - życie u boku tego jedynego! Aby go jednak znaleźć, będzie musiała rzucić się w wir... randek. Randkowanie wcale nie okaże się łatwe, bo przez lata nieumawiająca się z facetami Elka po prostu wyszła z wprawy. Dziewczyna odkryje jednak, że wcale nie musi daleko szukać mężczyzny.  

Ideał na wyciągnięcie ręki?    

Randki, które Elka relacjonować będzie pod pseudonimem Singielka w publikowanych w sieci felietonach, sprawią, że nieoczekiwanie jej kariera zawodowa nabierze ogromnego tempa. a notowania u kolegów z redakcji bardzo wzrosną. Dziennikarka od dawna wzdycha do Mikołaja (Filip Bobek) - redakcyjnego eleganta pełnego klasy i ogłady.

Niestety, zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma u niego żadnych szans. Czy na pewno? Zdradzamy, że przystojny kolega z pracy okaże się nią zainteresowany. Także redakcyjny fotograf - Tomasz (Mateusz Janicki) - nie będzie miał nic przeciwko, by jego znajomość z Elką przeobraziła się w coś więcej niż tylko przyjaźń.

Singielka nie zrezygnuje jednak z randek. Nie tylko dlatego, że spotkania z mężczyznami dostarczają jej materiału do felietonów, ale przede wszystkim dlatego, że będzie chciała wykorzystać wszystkie szanse na prawdziwą miłość i udany związek, jakie zaoferuje jej życie.

Kariera czy miłość?

- Elka umie walczyć o swoje, choć czasem ma wątpliwości, czym jest owo "swoje" - mówi Paulina Chruściel, dodając, że bohaterka, w którą wciela się w "Singielce", to osoba, jakich wiele - dziewczyna usiłująca pogodzić karierę z poszukiwaniem szczęścia i miłości. Czy znajdzie to, o czym marzy, mając na to w dodatku zaledwie 274 dni? - Wszyscy będziemy ją w tym wspierać i o nią... walczyć - zdradza Filip Bobek. - "Singielka" to pełna humoru opowieść o tym, jak - szukając miłości - odkryć prawdę o sobie - mówi producentka "Singielki" Karolina Izert.

Scenariusz do "Singielki" napisał Piotr Jasek (spod jego pióra wyszedł scenariusz m. in. "BrzydUli"), serial fomatuje Maciej Migas, który wcześniej pracował przy produkcji "Prawa Agaty". Obok Pauliny Chruściel, Filipa Bobka i Mateusza Janickiego zobaczymy m. in. Izabelę Kunę, Karolinę Gorczycę, Dominikę Gwit, Krzysztofa Czeczota i Annę Oberc.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje