Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2955
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Czy Elka znajdzie miłość tej jesieni?

W "Singielce" - fala powrotów. Olgierd wraca do domu, Tomasz z Himalajów, Natalia z wakacji, Konrad z Anglii, a "Singielka" na antenę TVN.

Solidna dawka humoru i jeszcze większa porcja miłosnych zawirowań to gwarantowane składniki nowego sezonu.

Reklama

Nowi fatyganci, byli zalotnicy, stali wielbiciele i inni miłośnicy uroków Elki będą krążyć, kusić i intrygować.

Czy komuś uda się ją oczarować? Czy po miłosnych perypetiach i gigantycznej pracy przy tworzeniu portalu Singielka ma jeszcze siłę na nową miłość? Na razie walczy o sukces nowego przedsięwzięcia i o swoje miejsce w branży.

W nowych odcinkach nie zabraknie wątków związanych z Natalią, Moniką i Sławą. Nagłe oświadczyny, szalony wieczór panieński, przedślubne perypetie oraz, jak wszystko pójdzie dobrze - wymarzony ślub.

Nowe odcinki "Singielki" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Tymczasem mamy dla was nie lada gratkę, sprawdźcie, co wydarzy się w trzech premierowych epizodach!

Odcinek 141

Elka umawia się na randkę z Tomaszem! Gdy wydaje się, że nic im nie przeszkodzi, znowu pojawia się Konrad. Elka na początku nie wydaje się zachwycona jego wizytą, jednak kiedy słyszy, że zorganizował jej spotkanie z inwestorem, odwołuje randkę z Tomaszem. Zachwycony Konrad spotyka pod blokiem Elki Tomasza, któremu jasno daje do zrozumienia, że nie ma czego szukać u Elki. Na dowód pokazuje mu ozdobne pudełeczko, które zamierza jej wręczyć. Zasmucony Tomasz kolejny raz kieruje się do Antypodów by topić smutki w alkoholu.

Odcinek 142

Tomasz postanawia na dobre wyjaśnić sprawę Singielki i przychodzi po radę do Natalii. Zdezorientowana Natalia słysząc, że Tomasz zna prawdę o Singielce przekręca wszystko, przez co Tomasz utwierdza się w przekonaniu, że Elka nic do niego nie czuje i powoli zbliża się do Nadii...  Z kolei Mikołaj dalej stara się rozwikłać zagadkę skradzionych kodów i prosi Bajtka o pomoc. Gdy ten dowiaduje się, kto za tym wszystkim stoi, od razu biegnie do Elki, by ją ostrzec.

Odcinek 143

Tomasz i Nadia spędzają wspólnie czas planując wyprawę. Elka stara się dodzwonić do przyjaciela, żeby ostrzec go przed Nadią. Ona jednak jest sprytniejsza i postanawia nie dopuścić do kontaktu Tomasza z Elką. Sława i Hanna - matka Roberta, nadal nie mogą przeboleć, że Natalia chce mieć skromny ślub. Uparta Sława nie przestaje dalej walczyć o huczne wesele córki i wspólnie z Hanną postanawiają przekonać do tego Roberta. Konrad prosi Elkę o jeszcze jedną szansę. Jest tak przekonywujący, że... Elka daje się uwieść. Ale czy mają szansę na bycie razem? 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje