Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 208
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W wydaniu Lacroix

Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda powracają w drugiej części przeboju "Seks w wielkim mieście". Galapagos Films przedstawia wyjątkowe, 2-płytowe wydanie DVD filmu, w opakowaniu zaprojektowanym przez znanego francuskiego kreatora mody - Christiana Lacroix! Ekskluzywna edycja DVD utrzymana w niebiesko-złotej tonacji obejmuje zaledwie 4 tysiące egzemplarzy. Każdy egzemplarz posiada swój własny unikalny numer. Designerskie opakowanie zdobi wysmakowany koronkowy wzór, którego twórcą jest Christian Lacroix.

Radość życia, haute couture, elegancja, wyrafinowanie, śmiały szyk, dobry smak i pokusa to inspiracje dla ażurowej koronki wykonanej w charakterystycznym stylu słynnego projektanta.

To także ważne cechy uosabiające Carrie, Samanthę, Charlotte i Mirandę. Od błękitnego spojrzenia Carrie do niezmiennie cennego złota. Designerska koronka została zainspirowana wszystkim tym, co wyróżnia Carrie i dziewczyny Seksu w wielkim mieście 2 - niesłychany humor i wyznaczanie trendów…

Reklama

Dwa lata po wydarzeniach opowiedzianych w części pierwszej Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) spotykają się na weselu swoich znajomych - pary sympatycznych gejów: Stanforda Blatcha (Willie Garson) i Anthony'ego Marentino (Mario Cantone). W życiu przyjaciółek wiele się zmieniło.

Samantha, która skończyła 52 lata faszeruje się hormonami i toczy bezwzględną walkę z menopauzą. Miranda rzuciła pracę.

Charlotte ma dwójkę dzieci i pełne ręce roboty oraz obawia się, że jej mąż za bardzo interesuje się ich atrakcyjną (i nie noszącą biustonosza) nianią (Alice Eve).

Z kolei małżeństwo Carrie i Biga (Chris Noth) przechodzi pierwsze trudne chwile.

Nic więc dziwnego, że kiedy pojawia się nieoczekiwana propozycja spędzenia wyjątkowego urlopu w ekskluzywnym hotelu w Abu Zabi, przyjaciółki bez namysłu z niej korzystają. Mają nadzieję, że w otoczeniu luksusu i gotowych na każde skinienie służących chociaż na chwilę zapomną o swoich problemach.

Życie jednak jest nieprzewidywalne i od pierwszego dnia pobytu w Emiratach Arabskich wszystko wskazuje na to, że wyjazd zakończy się katastrofą...

Na planie "Seksu w wielkim mieście 2" spotkali się twórcy części pierwszej. Reżyserem i scenarzystą produkcji ponownie został Michael Patrick King (z serią "Seks w wielkim mieście" związany praktycznie od samego początku), a w rolach głównych wystąpiły oczywiście: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon. Ponadto za kulisami filmu znaleźli się tacy weterani cyklu jak autor zdjęć John Thomas, scenograf Jeremy Conway, montażysta Michael Berenbaum, projektantka kostiumów Patricia Field oraz kompozytor Aaron Zigman."Seks w wielkim mieście" to przepych

Mimo egzotycznych lokacji jednym z głównych bohaterów filmu wciąż jest Nowy Jork - dynamiczne miasto, bez którego Carrie i jej przyjaciółki nie wyobrażają sobie życia. Nowego Jorku i jego

atmosfery nie można odtworzyć w studiu, zatem ekipa ponownie pracowała na ulicach Wielkiego Jabłka, gdzie aktorkom kibicowały tysiące fanów. Od planu nie odciągnął ich nawet prezydent Barack Obama, który w czasie kiedy kręcono film przebywał z wizytą w Nowym Jorku, zaledwie kilka przecznic od miejsca gdzie pracowali filmowcy.

Prace na planie "Seksu w wielkim mieście 2" trwały od 1 września 2009 roku aż do końca roku. Wszyscy aktorzy podkreślają, że były one związane z ogromnym wysiłkiem, ale też dały im wiele satysfakcji. "Najważniejszy podczas kręcenia był dla mnie wspólny wyjazd. Zabrano nas wszystkich z dala od osób ważnych w naszym życiu, od rodzin, co było bardzo trudnym przeżyciem, ale może pomogło nam się zbliżyć bardziej niż kiedykolwiek - a jesteśmy już zżyci od 12 lat. To był chyba najlepszy okres dla nas jako grupy. Wspaniale było tego doświadczyć" - wspomina Sarah Jessica Parker.

"Harowaliśmy niezwykle ciężko, ale to była też przygoda i wielkie, fajne wakacje. Chcę, by właśnie to otrzymali widzowie - całkowitą odskocznię od swojego codziennego życia" - dodaje reżyser i scenarzysta Michael Patrick King.

"Seks w wielkim mieście 2" na ekrany amerykańskich kin wszedł 27 maja 2010 roku w ciągu pierwszego weekendu zarabiając ponad 31 milionów dolarów. W sumie wpływy ze sprzedaży biletów na film na całym świecie przekroczyły 290 milionów dolarów.

Film zadebiutuje na Blu-Ray i DVD już 26 października!

Limitowana seria w opakowaniu Lacroix jest dwupłytowym wydaniem DVD , które oprócz filmu zawiera dodatkowy dysk z dodatkami specjalnymi, a wśród nich m.in.:

- W dwa lata może się dużo wydarzyć. Rozmawiają: Sarah Jessica Parker i Michael Patrick King

- Stylizacja Seksu w wielkim mieście 2

- Wyjdź za mnie Lizo!

- Rewizyta lat 80-tych

- Mężczyźni Seksu w wielkim mieście

- Ścieżka dźwiękowa Seksu w wielkim mieście 2: Za kulisami w towarzystwie Alicii Keys

Edycja dystrybuowana w Polsce wyłącznie za pośrednictwem sieci EMPiK.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje