Reklama

"Seks w wielkim mieście": Zobaczcie zwiastun nowych odcinków!

Od kilku miesięcy mówi się o powrocie na ekrany bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Wiadomo już kto pojawi się w nowych odcinkach. Teraz można zobaczyć zwiastun do produkcji.

9 grudnia na HBO Max i GBO GO

Wielkimi krokami zbliża się premiera serialu "And Just Like That". Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom fanów i już 9 grudnia wypuszczają kontynuację kultowego "Seksu w wielkim mieście". Na ekranie zobaczymy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandę (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Premierowe 10 odcinków pierwszego sezonu "I tak po prostu" wystartuje na platformie HBO Max. W Polsce serial można będzie oglądać na HBO GO. 

Reklama

Hit lat 90. powraca! Gwiazdy są nie do poznana 

Co z Samanthą?

Kim Cattrall, a serialowa Samantha Jones, nie wyraziła chęci do udziału w nowej produkcji. Gazeta "Daily Mail" podaje, że scenarzyści planują wysłać postać do Anglii, gdzie będzie ona rozwijać swoją oszałamiającą karierę. To rozwiązanie zostawia też otwartą furtkę aktorce, która być może zdecyduje się wrócić na plan kolejnego sezonu, jeśli takowy powstanie - tłumaczy dziennik. I choć trzy przyjaciółki są już po pięćdziesiątce, ich codzienność w Nowym Jorku spokojniejsza nie jest. Fabuła ma rozpocząć się w tym samym momencie, w którym została zakończona. Zwiastun poniżej!

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne