Seks w wielkim mieście Sex and the City

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"I tak po prostu": Partner Britney Spears chciał zagrać w kontynuacji serialu

W poprzednich miesiącach głośno było o Britney Spears. Po latach walki piosenkarce udało się w końcu uwolnić spod kurateli ojca. Gwiazda nie ukrywała jak wielkim oparciem był dla niej partner Sam Asghari. Nie wszyscy wiedzą, że mężczyzna ma aktorskie ambicje.

Zaczęło się od teledysków

Z zawodu jest modelem i trenerem personalnym, ale od pewnego czasu próbuje zaistnieć w branży filmowej. Może mu się to udać, bo niedawno dostał angaż do nowej produkcji z udziałem Mela Gibsona. Teraz Sam Asghari ujawnił, że wcześniej uczestniczył w przesłuchaniach do serialu "I tak po prostu". Twórcy kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" nie zachwycili się jednak jego talentem.

Sam Asghari, który od pięciu lat jest związany z Britney Spears, jak dotąd grywał głównie w teledyskach. To właśnie na planie klipu do utworu "Slumber Party" poznał swoją narzeczoną. Później przyszła pora na niewielkie role w telewizyjnych serialach, takich jak "Agenci NCIS", "The Family Business" czy "Hacks". Model i trener personalny już niedługo będzie miał okazję rozwinąć skrzydła - w październiku świat obiegła informacja, że ukochany Księżniczki Popu wystąpi w thrillerze "Hot Seat" u boku samego Mela Gibsona. Produkcja opowie historię byłego hakera, który zostaje zmuszony przez anonimowego mężczyznę do włamania się do nowoczesnego systemu bankowego.

Reklama

One wolą dużo młodszych! 

Ambitne plany

Ambicje Sama Asghariego sięgają jednak dalej. "Chcę robić filmy akcji, thrillery, dramaty. Moim marzeniem jest też zagranie w produkcjach komediowych. Jeśli potrafisz zagrać w komedii, dasz sobie radę z każdym innym gatunkiem. Mam nadzieję, że kiedyś będę występować w kinowych przebojach i serialach, które trafiają na Netfliksa, stając się wielkimi hitami oglądanymi przez miliony widzów. Moim ostatecznym celem jest zostanie wszechstronnym aktorem, takim jak Tom Cruise czy Jason Statham" - opowiedział o swoich planach Asghari w rozmowie z "Variety".

Wygląda na to, że narzeczony Spears na przestrzeni ostatnich miesięcy konsekwentnie dążył do realizacji obranego celu. Jak ujawnił w zmieszczonej na Instagramie relacji, wziął udział w castingu do kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zatytułowanej "I tak po prostu". Asghari ubiegał się o rolę fizjoterapeuty o imieniu Travis, który pomaga Carrie Bradshaw dojść do formy po przebytej operacji biodra. Niestety, nie udało mu się otrzymać wymarzonego angażu. "Słuchajcie, naprawdę liczyłem na to, że dostanę tę rolę. Pogratulujmy tymczasem gościowi, który ją zdobył. To naprawdę świetna rola" - napisał początkujący aktor. 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | I tak po prostu | 'Seks w wielkim mieście'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy