Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 4013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

One wolą dużo młodszych!

Tworzą udane, długoletnie związki ze sporo młodszymi partnerami. I wyglądają przy nich olśniewająco!

Poznali się na planie filmu "W spirali" i od razu wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Katarzyna Warnke, 10 lat starsza od Piotra Stramowskiego, przy młodszym partnerze rozkwitła i zaistniała w aktorskim świecie. Również on z nikomu nieznanego chłopaka z sąsiedztwa stał się bożyszczem kobiet.

- Poznaliśmy się na castingu i - mówiąc szczerze - już przed rozpoczęciem zdjęć byliśmy parą, o czym większość osób na planie nie wiedziała - zwierza się Katarzyna Warnke.

- Musieliśmy grać sceny erotyczne i to nie było łatwe! W dodatku graliśmy małżeństwo w kryzysie, a właśnie się w sobie zakochaliśmy i mieliśmy swój najlepszy czas - dodaje aktorka.

Reklama

W tym roku będą świętować 3. rocznicę ślubu.

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski w 2018 roku świętowali 10. rocznicę ślubu.

Poznali się w Rzymie i oboje uważają, że był to palec Boży. Ona, sporo po trzydziestce, u szczytu sławy, często wypytywana przez media "kiedy ślub?", on, wówczas dziennikarz polityczny, 9 lat młodszy. Zaiskrzyło.

Od tego momentu są nierozłączni. W 2014 roku zostali rodzicami Franciszka. Bartek stroni od show-biznesu, prowadzi firmę ochroniarską i towarzyszy Małgorzacie jedynie podczas najważniejszych gal. Może to właśnie przepis na sukces udanego związku?

Poznali się "między filmami". Reżyserka Małgorzata Szumowska jest starsza od swojego partnera, aktora znanego serialowym widzom z "Diagnozy", Mateusza Kościukiewicza o 13 lat.

Choć na świecie taka różnica wieku nie budzi kontrowersji, w Polsce zdarzają się jeszcze niewybredne komentarze. Jednak para podchodzi do tego ze zdrowym rozsądkiem

"Nie miałem problemów z paparazzi. Nie jestem sławnym gwiazdorem, wiele osób nawet mnie nie kojarzy. Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje. Czasem widzę nasze zdjęcia w gazetach, czytam podpis wyssany z palca. Przewracam stronę, widzę kolejną osobę. I wiem, że to też nie ma związku z rzeczywistością" - tłumaczy Kościukiewicz.

To już piąty rok od kiedy Magdalena Boczarska związała się z Mateuszem Banasiukiem. Dzieli ich 7 lat różnicy. Plotkarskie portale nie wróżyły przyszłości temu związkowi, jednak stało się inaczej.

Para długo ukrywała się przed mediami obiektywami paparazzi. Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem 10 maja 2014 roku na gali finałowej Festiwalu Off Plus Camera 2014 w Krakowie, podczas której aktor odebrał nagrodę za kreację w filmie "Płynące wieżowce".

W pierwszą rocznicę swego związku zaręczyli się. W 2017 roku powitali na świecie syna - Henryka.


Katarzyna Skrzynecka po rozwodzie ze Zbigniewem Urbańskim nie wierzyła, że spotka jeszcze prawdziwą miłość.

Wszystko zmieniło się, gdy poznała cztery lata młodszego sportowca, utalentowanego kulturystę Marcina Łopuckiego.

"Nigdy nie wierzyłem, że będziemy szczęśliwymi, kochającymi się ludźmi. Ja po prostu WIEDZIAŁEM, że tak będzie, i koniec! Im bardziej poznawałem Kasię, tym mocniej byłem pewien, że to jest ta kobieta, na którą czekałem tyle lat! - mówi Marcin z pasją w oczach. - Pogodna, o błyskotliwym poczuciu humoru, emanuje słońcem i uśmiechem na otoczenie, jak akumulator dla innych ludzi" - powiedział Łopucki w wywiadzie dla "Vivy",

W tym roku para będzie obchodzić 10. rocznicę ślubu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy