Reklama

Sandman

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 16
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sandman": George R.R. Martin chwali serial Netflix. "To czysty Gaiman"

"Sandman" trafił właśnie na platformę Netflix. Fani piszą o swoich wrażeniach, kolejne recenzje napływają, a swoim zdaniem o serialu Netfliksa dzielą się także pisarze. George R.R. Martin, twórca sagi "Pieśni Lodu i Ognia", na krótkim materiale filmowym chwali twórców za wierne odwzorowanie oryginału.

"Sandman": George R.R. Martin o serialu Netfliksa

"Dostaliśmy przedpremierowy dostęp do "Sandmana" Neila Gaimana i oglądaliśmy cały serial. Chłopcy i dziewczęta, to naprawdę dobra rzecz. "Sandman" to jedna z najlepszych powieści graficznych wszech czasów, a twórcy bardzo dobrze ją odwzorowali" - powiedział George R.R. Martin w materiale filmowym, który opublikował na swoim blogu. Pisarz opowiadał również o tym, jak przechodził COVID-19 i o premierze "Rodu smoka".

"Sandman": Drugi sezon pozwoli scenarzystom rozwinąć skrzydła

Czy powstanie drugi sezon "Sandmana"? Jak informują zagraniczne media, prace nad scenariuszami już trwają, a dobra wiadomość dla fanów, jest taka, że przy kolejnej odsłonie twórcy będą mogli rozwinąć skrzydła - w końcu do przeniesienia na ekran zostało jeszcze sporo stworzonej przez Neila Gaimana historii. Oczywiście, na oficjalną decyzję Netfliksa należy jeszcze trochę poczekać.

Reklama

"Sandman": O czym opowiada serial?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu serialu: "Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata - Śnienia - w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów.

"Sandman": Kiedy i gdzie oglądać?

Dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon serialu "Sandman" jest dostępny na Netflix od 5 sierpnia 2022 roku.

Zobacz też:

"Ród smoka": Matt Smith dosadnie o scenach seksu w prequelu "Gry o tron"

"Paryż 1900: policja": Mroczny okres Francji w serialowym hicie!

Netflix: Nowy polski serial "Gry rodzinne" już w sierpniu!

"Sandman": Czy powstanie drugi sezon? Prace nad kontynuacją mają już trwać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL