Samo Życie

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 518
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuszenie Anety

W najnowszych odcinkach "Samego Życia" związek Agnieszki (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Pino (Stefano Terrazzino) nadal będzie przechodził poważny kryzys. Napiętej sytuacji małżeńskiej na pewno nie pomoże fakt, że Włoch ma romans z piękną i uwodzicielską Anetą (Edyta Herbuś).

To już kolejny raz, gdy Agnieszka i Pino nie potrafią się porozumieć. Kolejny raz także Włoch ulega czarowi pięknej kobiety i wdaje się w romans. Czy starannie ukrywana zdrada wyjdzie w końcu na światło dziennie? Zarówno twórcy serialu, jak i aktorzy nie chcą zdradzać szczegółów.

- Sytuacja w związku Agnieszki i Pino tak się zaogni, że niewykluczone, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie rozstanie - sugeruje Edyta Herbuś.

- Kto wie, może miejsce u boku Włocha zajmie tym razem moja bohaterka?

Czy Pino zakocha się w Anecie?

Reklama

- Nie wiem - zapewnia tajemniczo Stefano Terrazzino.

- Oprócz namiętności łączy ich także przyjaźń, o czym nie było mowy w poprzednim romansie mojego bohatera.

Stefano Terrazzino przyznaje, że nie do końca rozumie zachowanie swojego bohatera.

- Moim zdaniem Pino zbyt szybko i łatwo szuka pocieszenia z ramionach innej kobiety - twierdzi. - Wydaje mi się, że w normalnym życiu faceci są bardziej twardzi i odporni na kuszenie - szczególnie ci, którzy naprawdę kochają. I nawet, jeśli mają do czynienia z tak uroczą kobietą jak Edyta Herbuś.

Mimo wszystko aktor cieszy się, że scenarzyści wymyślają dla niego ciekawy materiał do grania.

- Lubię wyzwania i grę na emocjach - zaznacza Włoch.

Co ciekawe - dla Stefano Terrazzino nauka poszczególnych kwestii mówionych przez jego bohatera z "Samego Życia" wcale nie jest prosta.

- Dużo czasu zajmuje mi wkucie na pamięć tekstu - przyznaje.

- Zależy mi na tym, aby wypadać za każdym razem jak najlepiej. Dlatego zastanawiam się nad wzięciem kilku lekcji języka polskiego. Nigdy dotąd się jego nie uczyłem - moje umiejętności nabyłem, słuchając żywego języka polskiego. Na szczęście pracuję ze świetną ekipą, która w wielu sytuacjach mi pomaga. A jeżeli mam problemy natury aktorskiej, radzę się Agaty Kuleszy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama