Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Edyta Olszówka w Ekwadorze

Co Edyta Olszówka robi w ekwadorskim więzieniu? Odpowiedź na to pytanie znajdą miłośnicy serialu "Same życie".

Miłość z jednej strony, rozczarowanie i nienawiść z drugiej. Takie uczucia targają Wojtkiem (Michał Zadroga) odkąd jego ojciec został skazany za przemyt narkotyków i osadzony w ekwadorskim więzieniu. Z dnia na dzień autorytet Zbyszka (Michał Kałużyński) legł w gruzach. Od tej pory sprzymierzeńcem chłopca została Maria (Edyta Olszówka), która zresztą stara się o prawo do opieki zarówno nad nim jak i jego siostrą Julką.

Reklama

Maria nie może pogodzić się z tym, że w oczach dzieci Zbyszek do końca życia pozostanie draniem. Udaje się jej zdobyć pozwolenie na wizytę w ekwadorskim piekle. Na wyjazd z nią decyduje się Wojtek. Chce odbyć z ojcem męską rozmowę. Na miejscu okazuje się jednak, że Zbyszek wcale nie ma na ochoty na to spotkanie. Czas mija nieubłaganie. Na szczęście na korzyść chłopca. Rozstają się z ojcem w bólu, ale i w zgodzie, zapewniając o wzajemnej miłości.

W kolejnych odcinkach "Samego życia" dowiemy się też czy Zbyszek zostanie deportowany do Polski i czy dzieci będą chciały odwiedzać go do końca życia w więzieniu.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje